Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Obytná oblast - Stránka 2 8

 

 Obytná oblast

Goto down 
+3
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
SnizekSnow
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime12/5/2012, 20:22

First topic message reminder :

Obytnou oblast tvoří poměrně malé domky, které působí spíše jako nory. Vše je zapuštěno do země a porostlé trávou, mechem či jiným porostem. Jediný důvod proč si myslet, že jde o domky, jsou dveře a několik kulatých oken. Nájemci oněch domů si často stěžují, že stropy jsou moc nízko a tak se o ně bouchají, vesnice však u těchto malých domků problémy nijak neřeší, protože hlavní přísun peněz má za projímání těch větších, které již vypadají jako klasické domy v každé osadě.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime15/6/2012, 03:36

Kiyomi Seygo

Ač nebyla žádná citlivka nebo rozmazlená holčička, tak plácat mouchy o popelnice se jí moc nechtělo. V duchu stále doufala, že se nikdo nedívá, protože tahle mise jí připadala maximálně trapná a podřadná. Nechala ze svého pouzdra vylítat všechny kunaie i shurikeny a naháněla s nimi všechny mouchy okolo, pomocí své schopnosti. "Tohle není mise, to je záměrné opruzování.. Zajímalo by mě, jestli je každý kage takový.." prohodí k Netsuovi a pokračuje v práci.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime15/6/2012, 03:41

Dál pokračuje v práci. Jo, to by mě taky zajímalo.. Jestli je každý Kage nesoucitný a s tímhle podivným smyslem pro humor.. řekne otráveně. Po chvíli práci zaznamená, že už mu to plácání docela jde. Všechny mouchy ?? Na toto se můžu z vysoka vysr*t.. pomyslí si. Všechny je zabít nemůžeme.. Množí se rychleji než je zabíjíme.. Ale zabili jsme jich docela dost a celou věčnost tu stát nehodlám. Ještě jich pár zabiju a jdu za Kagem pro odměnu a nějakou adekvátní misi, než je tohle.. řekne a v tu chvíli naštvaně plácne jednu mouchu tak, že se mu v dlaních rozletí na kaši.
Návrat nahoru Goto down
Hanuro

Hanuro



Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime15/6/2012, 07:02

Shigeko

Sedel na budove nad tými dvoma pričom v ruke držal guľu plnú chrobákov dosť podobných muchám. "Oni sa snažia o genocídu ... neodpustiteľné !" Zasyčal k chrobákom v tichosti. Naklonil ruku smerom pred seba a guľu plnú chrobákov pustil Kiyomi rovno na hlavu. Hneď ako nastal náraz o jej hlavu sa chrobáci rozpŕchli všade po jej tele. "To by mohlo stačiť ako varovanie toho, že majú prestať ..."
Návrat nahoru Goto down
parkon99

parkon99


Rank : Genin
Zaměření : -Kenjutsu: 79 -Ninjutsu: 21

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime15/6/2012, 19:37

Toshizō Kazuki

Po chvilce bloudění přicházím od přístavu do vesnici. Procházím oblastí, kterou bych podle okolních domů jestli se to vůbec dá nazvat domy, přiřadil do chudinské čtvrti. Nicméně snažím se najít někoho, kdo by mě nasměroval k vůdci této vesnice. Jestli bude někdo vědět o nějaké práci, tak on.
Po pár minutách vidím 2 osoby u popelnic, jak tam něco dělají. Přicházím k ním blíže. Oni tam... loví mouchy???, ptám se sám sebe něvěřícně a pomalu se začnu otáčet, s tím, že si radši cestu najdu sám.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime15/6/2012, 22:04

Kiyomi Seygo

Jen tak v poklidu nahání mouchy svými zbraněmi, ale jako by toho ještě nebylo dost, spadne jí najednou na hlavu koule plná brouků, kteří se jí okamžitě rozprchnou po těle. "Proboha, co jsem komu udělala?" zanadává a začne legračně poskakovat, aby všechny ty zatracené brouky vyklepala. Neměla z nich strach, jaký by asi holky měli, ale rozhodně to není příjemné, když vám po těle pobíhají brouci. "Hej, Netsu, pojď mi pomoct!" řekne mu o pomoc a otočí se k němu zády.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime16/6/2012, 01:00

Lovím si v pohodě brouky, ale najednou jsem spatřil obrovskou kouli z hmyzu letící přímo na Kiyomi. Nemohl jsem už nic udělat, ale každopádně se mi z prstů začali vynořovat jen malé kůstky. Dělám jako bych ho neviděl a zatím se mi připravují už větší projektily. Potom se ihned ohlédnu na člověka na střeše a jako z pistole vystřelím najednou 10 projektilů, které letí v lajně, takže by měl minimálně jeden zasáhnout. Jo, vím.. řeknu na Kiyomi. Tak už asi vím, odkud se bere ten hmyz.. pomyslím si. Kiyomi.. Ty brouky ovládá ten týpek.. kývnu hlavou na střechu kde sedí a jsem v pozoru.
Návrat nahoru Goto down
Hanuro

Hanuro



Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime16/6/2012, 07:19

Shigeko

Pobavene sa zasmial na tom ako sa Kiyomi snažila dať zo seba dole chrobákov no keď po ňom začal Netsuretsuna strieľať kosti trocha sa zarazil a uskočil vzad. Keďže bol však dosť neopatrný zasiahli ho asi dve kosti rovno do pravého ramena. "Kosti ? Au au au au au !" Bolestne si začal vyťahovať kosti z ramena pričom ich pohodil okamžite na zem. "Najprv genocída a teraz atentát na vodcu. To je dosť nepríjemné !" Zakričal nahlas na streche pričom sa hneď rozbehol na ďalší dom. "Nesmiem sa teraz nechať zastaviť ... chrobáci musia byť roznesený po celom meste."
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime17/6/2012, 06:17

Kiyomi Seygo

"Proboha, co je to za blázna?! Svět se asi vážně zbláznil.. že já radši nezůstala na Furisuro!" postěžuje si a jde za roh, aby si mohla nepozorovaně vyklepat oblečení od těch zatracených brouků. "Možná by někdo měl dojít říct kagemu, že tu pobíhá nějaký blázen! Třeba ho potěší, že není jediný.." řekne dostatečně nahlas, aby ji Netsu slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime17/6/2012, 06:26

Zhodnotí situaci. Ten brouko-stvořitel se docela vysmívá Kiyomi, což mi jen nahrává a nestíhnul uhnout mým projektilům. DOUFÁM, ŽE SE DOBŘE BAVÍŠ !!! zařvu na toho brouko-stvořitele. Trochu se pousměji Kiyominé poznámce. Pro případ, že by zaútočil, si vytáhnu svou pažní kost, díky technice Tsubaki no Mai. Kost je vcelku velká a mnohem ostřejší a pevnější než ocel. Možná má Kiyomi pravdu.. Ukončením jeho života brouky nezastavíme.. Musíme ihned informovat Kageho.. pomyslím si. Jo, máš pravdu.. řeknu Kiyomi tichým klidným hlasem, jako by se právě nic nestalo. Čekal jsem, že tady tyhle případy trpící mladistvou demencí zavřou někam do ústavu.. zamyslím se.
Návrat nahoru Goto down
parkon99

parkon99


Rank : Genin
Zaměření : -Kenjutsu: 79 -Ninjutsu: 21

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime17/6/2012, 11:36

Toshizō Kazuki

Přícházím od kageho se svým úkolem a hledám vstup do stok. Opět si všímám 2 postav. Situace je ovšem trošku jiná než při mé poslední návštěvě. Muž je v bojovém postavení a dívka se nějak podivně ošívá a upravuje oblečení. Co se tu sakra děje?, pomyslím si a pomalu se k dvojici obezřetně přibližuju.

Co se tu děje?, ptám se muže a zkoumavě se rozhlížím po okolí.
Rukou si přidržuju pochvu s katanou a druhou mám položenou na jílci, pro případ, že by se něco semlelo.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime17/6/2012, 18:15

Jsem připraven na jakýkoliv protiútok, přičemž přijde nějaký nováček. První se snad můžeš představit.. Já jsem Netsuretsuna, ale říkej mi Netsu.. A děje se tu to, že nějaké lidi baví roznášet brouky po okolí.. řeknu a kývnu hlavou směrem, kde utíká ten brouko-stvořitel. Další nováček.. A jak to tak vidím, tak taky půjde lovit brouky.. pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Hanuro

Hanuro



Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime17/6/2012, 18:37

Shigeko

Po niekoľkých minútach premýšľania sa Shigeko zarazil a otočil sa späť na tú partiu. "Nemôžu takto ničiť môj dokonalý plán dookola ..." Povedal si v mysli pričom sa rozhodne otočil späť ku svojim "súperom" a začal si v rukách vytvárať menšie gule plné chrobákov. "Toto je môj osobný boj ... a ja ho musím zvládnuť s chrobákmi na mojej strane " Kričal si odhodlane v hlave pričom sa veľmi pomalým krokom vydal smerom k nim. "Otázne ale je ... či to prežijem, že ?"
Návrat nahoru Goto down
parkon99

parkon99


Rank : Genin
Zaměření : -Kenjutsu: 79 -Ninjutsu: 21

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime17/6/2012, 20:56

Toshizō Kazuki

Mně říkají Toshizō. a lehce kývnu hlavou směrem k Netsuovi. Brouky? A máš na mysli nějaký konkréktní druh, nebo celou hmyzí říši? Pokud se jedná o mouchy, tak jste mi možná ušetřili spousty práce.
Takže někdo si tu pěstuje brouky a cíleně je roznáší po městě. Řekl bych, že ve stokách bude mít úkrýt. Jednak tam nebude moc na očích a no... jsou to stoky, kde krom přírody najdete brouky? Až to tady pořeším musím se podívat do těch stok, jestli jsou mé domněnky správné.
Fajn, takže stojíme proti někomu kdo používá brouky a snaží se to tady celé zamořit? To zní jako zábava. Ušklíbnu se a vytahuju katanu a v pozoru čekám co se bude dít dál.
Návrat nahoru Goto down
Kiyomi Seygo
Genin
Genin
Kiyomi Seygo


Rank : Genin
Mise : 1 C
Zaměření : Ninjutsu 50% Taijutsu/Boj se zbraní 50%
Ryu : 1000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime18/6/2012, 02:11

Kiyomi Seygo

Všimne si sice, že tam přišel někdo nový, ale příliš tomu nevěnuje pozornost. Místo toho chvíli očima hledá nějakou temnou uličku, a když ji konečně najde, zaběhne do ní, aby si mohla sundat svršky a vyprášit je od těch zatracených brouků. Šmejdi špatný, ať dělám co dělám, furt cítím, že jich po mně pár leze.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime21/6/2012, 06:15

Spatří, že Kiyomi odešla někam do ústraní. Potom ještě mrkne na týpka na střeše, kterému se v rukou shromažďují brouci. Hm.. Vypadá to, že si chce zabojovat.. No proč né ?? řekne a ďábelsky se pousměje. Zaujme znovu bojový postoj, v rukou drží kost Tsubaki no Mai a z jeho rukou se začnou zase prodírat špičky projektilů, ale nepřítel to nemůže vidět, má je z úhlu, kde by je mohl vidět jen někdo za mnou. Bacha Kiyomi, vypadá to, že zaútočí.. vykřikne a je pořád ve střehu. Jen sem tam se podívá na Toshiza, ale moc pozornosti mu nevěnuje.
Návrat nahoru Goto down
Hanuro

Hanuro



Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime22/6/2012, 01:55

Shigeko

"Mushi Bunshin no Jutsu !" Zakričal tak aby to počuli aj ostatný. Náhle sa z oboch gúľ v jeho rukách začali formovať dva klony ktoré boli naprosto totožne Shigekovy. "Nech trocha vyrovnáme sily ... aspoň bude väčšia zábava keď už nič iné nie ?" Spýtal sa samého seba v mysli pričom na nenápadné znamenie prešli oba klony pred neho ako istá forma štítu. "Tie kosti ... to nebude len tak normálna technika ktorá sa dá naučiť na každom rohu. Musím si naň dávať pozor." Keď si bol istý vytvoril si v ruke ešte jednu menšiu guľu z chrobákov ktorú hodil do vzduchu no guľa si sama našla cieľ na Kiyominej hlave. "To ju možno ešte na okamih zdrží ..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obytná oblast - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obytná oblast
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Obytná oblast
» Obytná oblast
» Obytná oblast
» Farmářská oblast

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Pláně :: Kusagakure no sato-
Přejdi na: