Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Obytná oblast - Stránka 5 8

 

 Obytná oblast

Goto down 
+7
Lala
Riko
Kane
Ayame "Eyleen" Kazuki
Kumori
Kaori
SnizekSnow
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime12/5/2012, 14:09

First topic message reminder :

Obytná oblast zabírá snad největší část Yukigakure no Sato. Je tvořena malými obchůdky, ramen shopy, restauracemi, ale hlavně domy, které jsou opětovně z kamene dovezeného z hor. Domy jsou většinou kostkovitého tvaru beze střechy, jakou staví ostatní vesnice. Je to vyloženě jen kostka. Domy nejsou dvakrát velké, ale poskytují člověku vše, co chce. Lze zakoupit i o hodně větší domy s lepším vybavením, to však stojí nespočetně peněz nebo nutnost stát se významným obyvatelem.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Remorko

Remorko


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:80% Ninjutsu:20%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime11/6/2012, 09:24

Ren Taiyo

"Tak to bude zrejme les v okolí Yukigakure, nemám pravdu ?" Nasadi pre smenu o niečo rýchlejšie tempo kroku no stále šiel dosť pomaly aby ho Mori stíhala bez väčších probémov. "Ako je možné, že si sa naučila rozprávať a chcela si sa stať Shinobi ? Nieje to trocha zvláštne pre niekoho ako si ty ?" Uvažoval viac-menej nahlas. [i]"Je neobvyklé, že niekto taký na pohľad neskúsený sa dokáže stať Shinobim."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan

Usagi-chan


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime11/6/2012, 09:29

Mori Shinson

,,Hmm... Jo. Je tam hodně lesů."
usmála se pobaveně. ,,Mluvit? Já umím... mluvit. Dlouho. Učila mě to." přitulila se k Tadashimu. ,,Nevím proč. Řekla mi to. Aiyako byla chytrá." usmála se při vzpomínce na starou paní. ,,Naučila mě... mluvit... a psát. A číst... Ale nejde mi to moc." znovu svěsila zahanbeně hlavu. ,,Mají ze mě.. srandu."
Návrat nahoru Goto down
Remorko

Remorko


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:80% Ninjutsu:20%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime11/6/2012, 09:35

Ren Taiyo

"Ah tak ... takže Aiyako ? To meno mi nič nehovorí ale zrejme to musela byť veľmi múdra osoba ktorá vedela, že s teba do budúcna niečo bude." Oznámil Mori vážnym tónom hlasu. "Takže vieš čiastočne čítať aj písať, že ? To sa tiež môže hodiť do budúcna." Vložil si ruku do kapucne no neškrábal sa na hlave ale mal ju tam len tak položenú. "Ako je potom ale možné, že ťa prijali na Ninja Akadémiu keď vieš tak tak písať a čítať ?" Vyzvedal prekvapene. "Sidce je pravdou, že ja som na Ninja Akadémií vôbec neštudoval ... ale to sú veci vedľajšie ..."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan

Usagi-chan


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime11/6/2012, 09:38

Mori Shinson

Zvědavě ho poslouchala. ,,Umím dobře číst.. a psát!" protestovala. ,,Celkem dobře." dodala potichu. ,,Akademii?" zavzpomínala se. ,,Já tam moc nebyla... A se vším mi někdo pomáhal." poklepala Tadashiho po hlavě. ,,Něco.. Ti ukážu. Ale... nesmíš... smát." upozornila ho, pořádně se narovnala a začala si něco pobrukovat. Po chvilce to mohlo posluchači připadat jako ptačí štebetání. Po chvilce by si také mohl všimnout, že jí ptáci odpovídají.
Návrat nahoru Goto down
Remorko

Remorko


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:80% Ninjutsu:20%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime11/6/2012, 09:56

Ren Taiyo

"Presne ako divožienka ..." Hovoril si v hlave pričom prekvapene sledoval ako vtáci štebolatli späť smerom k Elenore. "Ako vidím, je to úplne normálna Shinobi až na ten fakt, že rozumie veciam ktorým normálny človek nerozumie." Ptistúpil za Mori a chitil ju za rameno. "Mali by sme ísť Mori, skôr než si toho niekt ovšimne. Mohli by byť z toho problémy vieš ?" Snažil sa poukázať na to, že chápe tomu, že sa dokáže rozprávať zo zvieratami no taktiež vedel aj to, že väčšina to bude odsudzovať.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan

Usagi-chan


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime11/6/2012, 21:51

Mori Shinson

Pobaveně se na Rena usmívala. Pokračovala v pobrukování až do té doby než ji Ren chytl za rameno. Nasadila tázavý výraz a upřela ho na něj. ,,Škoda... No tak.. Fajn." povzdechla si skoro jakoby zklamaně, ale nakonec přece jen zmlkla. Zabořila se zase do Tadashiho kožešiny a pkynula mi, aby zase vyrazil.
Návrat nahoru Goto down
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 00:24

Chvíľku som sa nedôverčivo pozerala na jedlo, ktoré mi ponúkol. Rázne som pokývala hlavou na nesúhlas.
"Ani náhodou si z toho nezoberiem !" Zaškerila som sa a následne som sa postavila. Po tom som si však znova sadla páč som si domyslela, že to tu asi len tak nenechá a ešte to bude chcieť dojesť.
"Uhm.. máš vôbec tušenie v akej časti sa má, ten tvoj byt nachádzať?" Spýtala som sa ho po chvíľke zamyslenia.
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 00:38

Kumori Toorima

"Nezahováraj a jedz alebo snáď ti mám objednáť dalšie kolo?" okamžite som zareagoval na jej pohľad smerujúce na ponúkané jedlo. "Netuším kage mi len hodil klúče a zariaď sa." čakal som či dajako zareaguje alebo jej objednám dalšie kolo.

Hmm.. zaujímalo by ma či tá zdechlina Kane už dorazil do mesta. Mohol by sa zjaviť. prebehlo mi mysľou
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 00:44

Povzdychla som si, nakoniec som predsa len zobrala jeho porciu a o pár sekúnd, som ju už mala v sebe. Nakoniec som natrčila ruku.
"Ukážeš mi ten kľúč ?" Spýtala som sa ho. Bola som zvedavá či je označený rovnako, ako klúčik moje.. no viac menej záchrankyne. Bolo to pravdepodobné, aj keď som o tom možno trocha pochybovala. Popravde sa však celé to označenie hľadalo viac než ťažko, páč bolo napísané úplne hrozne drobným písmom a navyše to vyzeralo skôr ako nejaké.. mechanické poškodenie celého kľúča.
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 01:01

Kumori Toorima

"Hmm? Fajn ale nestrať ho." podal som jej ten klúč a čakal ako zareaguje. Keďže moje porcie smerovali k Lale tak ja som zatial len tak vysedával a čakal kým sa situácie vyvine smerom ku hľadaniu domu. Všimol som si že ešte v saké bolo dačo tak som to hodil do seba ako keby to bolo posledné saké v mojom živote.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime12/6/2012, 07:28

Zobrala som si od neho kľúčik. Chvíľku som si ho pozorne obzerala a nakoniec som mu výťazoslávne ukázala, na prvý pohľad škrabance.
"Tretia ulica, dom číslo.. ehm.. tridsať.. ale kludne to môže byť aj osemdesiat len neviem či tam taký vôbec je." Zaškerila som sa a následne som mu kľúčik znova hodila.
"Človek sa naučí veľa, keď sa nudí a nemá čo iného na práci." Pousmiala som sa znova.
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime13/6/2012, 04:12

Kumori Toorima

"Hmm.. je pravda že som sa moc na ten klúč nepozeral. Takže aspoň sme niečo zistili.teda ty si niečo zistila. Ja som len skúšal klúčom sa dostať do cudzieho domu a i to bezvýsledne." - sarkasticky som zareagoval na uvolnenie atmosféry.


Naposledy upravil Kumori dne 15/6/2012, 14:12, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Remorko

Remorko


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:80% Ninjutsu:20%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime13/6/2012, 06:55

Ren Taiyo

Šiel stále svojim znudeným krokom pričom si vo vrecku spočítaval ihlice. "Mám ich desať ... musím si dať v najbližšej dobe vyrobiť ďalšie pretože je skoro neúnosné ako často ich strácam." V hlave sa mu hýbala len jedna myšlienka a to bolo kde si môže dať spraviť nové ihlice. "Tieto sú sidce staré ale stále sa dajú dobre využiť . Keby len nebolo toho prekliateho jashinistu na ktorom som si ich väčšinu vyplýtval."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan

Usagi-chan


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime13/6/2012, 07:18

Mori Shinson

Seskočila z Tadashiho, něco mu pošeptala a sledovala, jak tygr odběhl zpátky do středu vesnice. Pak se s úsměvem otočila zpátky na Rena. Bylo jí líto, že nechtěl poslouchat jak
dokáže zpívat s ptáky a tak jí trošku poklesla nálada. ,,Z tama.. Odkud jsem... Mi říkali Kemono." pronesla směrem k němu tiše a smutně si při té vzpomínce povzdechla.
Návrat nahoru Goto down
Remorko

Remorko


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:80% Ninjutsu:20%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime15/6/2012, 06:27

Ren Taiyo

"To bolo možno tam, ale teraz si Mori." Oznámil jej v tichosti pričom sa vydal preč z Yuki. "Táto cesta bude zdĺhavá. Mimo to ... budeme cestovať pešo aj bez toho tigra keďže na Shunshina sa moc necítim." Znavene si povzdychol pričom jedným okom prešiel na Mori. "Uvidím či mi bude vedie vôbec pomôcť pi nejakom boji. Vlastne neviem ani čo poriadne dokáže ..."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan

Usagi-chan


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime16/6/2012, 22:22

Mori Shinson

,,Hmm..."
chtěla něco říct, ale zase se jí stalo, že nedokázala pořádně vyjádřit svou myšlenku a tak raději zůstala mlčet. Vydala se vrávoravě po dvou za Renem, vypadalo to že každou chvíli spadne, ale vážně se snažila jít nějak rovně. ,,Víš... Kam... Teda vlastně.. Kudy jdeme?" zeptala se ho najednou po chvíli mlčení, jelikož vážně neměla páru.
Návrat nahoru Goto down
Remorko

Remorko


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:80% Ninjutsu:20%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime20/6/2012, 07:14

Ren Taiyo

"No ... pôjdeme proste po ceste a určite tam nejako dorazíme ..." Oznámil Mori v tichosti pričom konečne vykročil vpred myšlienkami niekde úplne mimo. "Je zvláštne, že máme zaniesť zvitok zrovna do Vysokých hôr. Kto by tam potreboval nejaký zvitok ? Je to divné ..." V hlave sa mu vírilo množstvo myšlienok no zrovna táto bola najsilnejšia zo všetkých.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan

Usagi-chan


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime20/6/2012, 07:24

Mori Shinson

,,Aha... To je skvělý plán."
povzdechla si a vzdala svou snahu chůze po dvou a zase sebou praštila na čtyři. ,,Lepší." usmála se spokojeně a cupitala po čtyřech vedle Rena. Semtam vyskočila na nějaký strom, udělala nějaký kotrmelec nebo na chvilku zmizela, ale vždycky se za ním vrátila. ,,Je hezky." podotkla a tázavě se podívala na Rena, jestli s ní souhlasí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obytná oblast - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obytná oblast   Obytná oblast - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obytná oblast
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Obytná oblast
» Obytná oblast
» Obytná oblast
» Farmářská oblast

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Ledové pláně :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: