Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Budova kageho 8

 

 Budova kageho

Goto down 
+10
Remorko
Usagi-chan
Tamotsu
Ayame "Eyleen" Kazuki
Kane
Kumori
Kaori
Riko
Uchiha Kox
SnizekSnow
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime12/5/2012, 13:46

Kopulovitá stavba z ledu, který byl dle pověsti vyřezán z nedalekého jezera a následně zpevněn chakrou prvního Yukikageho. Tak vznikla jedna z prvních tradic Skryté sněžné vesnice. Každý nový Yukikage pokládá ruku na led a vloží část své chakry do ledu. Traduje se, že jen díky tomu nikdy neroztaje. V přízemí je malá fontánka v jejímž středu stojí socha prvního Yukikageho - voda zde však neteče. Fontána je nefunkční neb ať se snažil kdokoliv, voda během pár minut zamrzla. Kolem fontány jsou lavičky pro čekající na přijetí u kageho, zatímco na druhé straně od hlavního vstupu je malá recepce, na které slouží mladičká slečna. Vedle recepce jsou schody které vedou přímo do kanceláře Yukikageho. Než se nově příchozí dostane ke kagemu, musí projít kolem dlouhého konferenčního stolu, který je obležen sedmi židlemi. Když se obejde konferenční stůl, dostaneme se k menšímu kancelářskému stolu, který slouží kagemu jako pracovní místo. Celou místnost zpříjemňuje velká díra ve zdi za kagem, vyplněná tenkou vrstvou ledu průhlednou jako sklo, která má sloužit jako okno. Vůdce vesnice má tedy krásný výhled na celou vesnici, kdykoliv se otočí. Zdi lemují knihovny a obrazy bývalých kage, seřazeny od dveří vzestupně.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime19/5/2012, 19:20

Přijde k budově a říká si, no nic moc velkýho, to najdu rychle, vejde dovnitř a kouká na obrovský komplex, a řiká si sakra, tak to než to najdu,... a už hledá kageho, když konečně najde kancelář, tak zaklepe a vstoupí a řiká dobrý den, jsem zde kvůli misi, tady vám mám předat tento svitek
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime19/5/2012, 19:27

Kage stál zrovna u okna.Jakmile jsi přišel pohlédl na tebe zkoumavým pohledem. ,,Hmmmm,velice děkuji mladý muži" pokýval lehce hlavou a otevřel svitek. ,,Cože?!" vyjelo z něj nečekaně poté co si přečetl tuto zprávu. ,,Odpusť mladíku,pokud by jsi si chtěl odpočinout věř že vesnice ti ráda poslouží" pronesl téměř vznešeně a poté se okamžitě posadil za svůj stůl a začal něco psát. ,,Prosím chovej se ve vesnici jako doma" pobídl tě ale stále se mračil.Zjevě zráva která byla ve svitku nebyla moc povzbuzující.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime19/5/2012, 19:34

Docela se divý, jak byla z kageho hlasu slyšet až skoro úcta, a ještě víc překvapen z toho, jak vypadá trochu naštvaně, asi to nebylo nic dobrého, a tak se zeptá Emm děkuji za vaši pohostinnost, ale můžu se zeptat co se děje? a je docela zvědavý, ale snaží se aby to nebylo slyšet v hlasu
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime19/5/2012, 19:57

Kage opět zvedl svoji hlavu od papíru který psal a bylo na něm poznat že má velké starosti.
,,Možná bych neměl ale přeci jen musel být nějaký důvod proč poslal Kage zrovna tebe" povzdychl si muž a trochu si promnul spánky. ,,Loď která převážela vězně na ostrov s věznicí údajně ztroskotala chvíli po vyplutí.Většina z vězňů jsou neškodní lidé ale vrásky mi dělá jeden z nich." povzdychne si Kage a opře se do židle. ,,Už dlouhou dobu jsme měli pocit že se v okolí něco děje ale v poslední době se to začíná čím dál více projevovat. " dokončil muž a pak se zadíval na okno. ,,Nejspíš budu muset poslat ji.Ale co když se stane to co kdysi v její vesnici?" zamlel si pro sebe ovšem ty jsi to mohl slyšet. Nějakou chvíli Kage mlčel a pak se na tebe znovu podíval. ,,Jak si myslíš že by Kage reagoval kdybych jej požádal o pomoc?" nadhodil a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime19/5/2012, 20:01

Poslechl jsem si zdejšího kageho, a promyslel si jeho odpověď na jeho otázku no nevím, ještě ho příliš neznám, ale pochybuji, že by odmítl, taková pomoc dobře pomáhá vytvářet nové vztahy. Potřebujete něco?
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime19/5/2012, 20:11

Kage se trochu pousmál. ,,Potřebuji schopného shinobiho který by šel s dalšími vyřešit tento náš problém" povzdychl si. ,,Je důležité pochopit že tenhle muž může způsobit velké problémy všem vesnicím." obeznámil a rychle něco napsal. ,,Tohle prosím odevzdej svému Kagemu.Věřím že bude mít něco proti ale je to nanejvíš důležité. Kdybych tam poslal jen ty dvě,mohla by se z toho vyvinout katastrofa." povzdychl si znova a podal ti dopis. Mohlo se zdát že ty dvě o kterých byla řeč mohli být neschopné nebo právě naopak.Každopádně v tom bylo něco divného.Kage měl opravdové starosti a kdo ví jestli s tím mužem který uprchl nebo s těmi dívkami které se rozhodl poslat na misi.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime20/5/2012, 19:45

Vzal svitek a po dlouhém čekání řeknu kagovi omluvte mě, ale vypadá to, že ty dvě hned tak nepřijdou, půjdu si tedy ještě trochu potrénovat. nashle a odejde směrem na tréninkové centrum
Návrat nahoru Goto down
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime20/5/2012, 23:30

Kaori Matsumoto

Vedla jsem RIn nějakou dobu přímo do budovei místního Kage. Jen lehce jsem zaklepala na dveře a počkala až se někdo ozve.Jako vždy jeho reakce byla poněkud pomalejší. ,,Chtěl jste abychom přišli.kage-sama" promluvila jsem jakmile jsme vešli dovnitř.Trochu jsem uklonila hlavou jako projev jakési úcty.Nikomu jsem takto úctu neprojevovala ale tenhle muž si to posle mě zasloužil za to jaký byl. Dále jsem jen čekala co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime21/5/2012, 00:17

Přijdu zpět ke kagemu, řeknu dobrý den pane a všimnu si, že dívky konečně dorazily, opřu se o zeď a dám si ruce vbok a zaměřím se na chakry těch dívek, ale dívám se spíš do země, jedna dívka měla takovou průměrnou, ale když jsem se zaměřil na tu druhou, pocítil jsem taky obyčejnou chakru, po chvíli jsem se ale otřásl, jelikož jsem v ní uvítil nějakou vnitřní chakru, ale tak ohromnou, že to bylo až nelidské, takovou chakru přece nemůže mít žádný člověk pomyslel jsem si, copak má asi za tajemství, žeby v ní bylo něco zapečetěno? nebo na ni dělali genetické experimenty? No něco s ní je určitě v nepořádku,...
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime21/5/2012, 04:00

Dorazil som pred Budovu Kage. Nič zvláštne na tom nebolo, architektura budovy bola dosť jednoduchá nič prekvapivé a tak som podišiel ku v chodu a keď nikto nenamietal tak som vstupil dnu. Vo vnútri bol docela rozdielný vzduch asi ako kombinácia kancelárie a lekárne. Bolo mi to jedno kedže to nebolo ani neprijemne ani otravné. Po pár chvíľach som bol pred dverami Kageho a tak som zaklopal v rámci služnosti.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
SnizekSnow

SnizekSnow



Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime21/5/2012, 08:43

Kage se podívá na všechny v místnosti a vydá něco mezi zamyšlením a nespokojeností. Nakonec se však narovná a otočí zády, vyhlížejíc z okna. "Nuže, jak jsem již řekl, jedná se o velmi nebezpečnou misi a je možné, že zahynete, ale je nutné, aby jste se jí zúčastnili. V kostce, někde v Tundře se schovává nebezpečný nukenin, kterého je potřeba zneškodnit." otočí se na vás a je vidět že vše myslí smrtelně vážně. "Kox, váš nový partner, vám vysvětlí podrobnosti mise. Nyní běžte!" řekne rozhodně a ukáže na dveře, u kterých si konečně všimne i stojícího Kumoriho. "A ty jsi?" zeptá se ho trochu překvapeně.
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime21/5/2012, 10:11

Kumori Toorima

"Ehm, já som Kumori Toorima ani nie pred polhodinou som vošiel do dediny." odkašlal som si "Predovšetkým by som rád vedel kde by som mohol bývať a keď už som tu hlásim sa na akúkoľvek misiu." dokončil som vetu a oprel som sa o najbližšiu stenu ktorá bola v mojom malom okolí.

No teraz ma napadlo že som sa chcel neodkadne niekde zastaviť. "Alebo viete čo ja sa zastavím neskor ospravedlňujem sa že som vyrušoval." s týmito slovami som sa otočil a vyrazil preč z kancelárie Kageho s trápným pocitom že som urobil dosť veľký prešlap.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Kaori
Jinchuuriki
Jinchuuriki
Kaori


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Taijutsu: 50% Ninjutsu: 50%
Ryu : 1200

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime21/5/2012, 20:21

Kaori Matsumoto

Jak Kage mluvil la jsem že v tom bude něco nepříjemného.Když jsem viděla toho kluka co měl jít s námi připadala jsem si trochu jako kdyby mě chtěl kage hlídat.Na druhu stranu jsem mu to neměla za zlé ale pokud by přeci jen ta chakra šla ven pochybovala jsem že by tenhle kluk s tím něco dokázal udělat. ,,Hai" odpověděla jsem Kagemu jednoslovně a poté se hned odebrala ke dveřím ze kterých jsem vyšla ven na chodbu a počkala na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime21/5/2012, 23:24

Kumori Toorima

Dorazil som znova pred budovu Kage a s trápnym pocitom som vošiel dovnútra budovy. Nemal som dobrý pocit z toho že som predtým zdrhol. V každom prípade sa budem musieť znova ospravedlniť za moju blbosť vzhľadom na to že som aj tak Ayame nenašiel.

Po chvíli som dorazil pred dvere Kageho a dostatočne hlasno aby to počul ale aby pri tom neohluchol som zaklopal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime21/5/2012, 23:45

Kane Zan'nin'na ha
Vošiel som do budovy bola naozaj zaujímavá prešiel som okolo niečoho čo vyzeralo ako fontána no akosi nefungovala tak som len otočil zrak a pokračoval som ku kancelárii dorazil som pred ňu a uvidel som že tam už niekto stojí No fajn takže si budeme musieť počkať nemal som sa zdržiavať zrejme . Hm ale tento vyzerá tiež ako bojovník ktovie čo je to zač. pomyslel som si a ostal som stáť pár metrov od neho
Návrat nahoru Goto down
Kumori
Genin
Genin
Kumori


Rank : Genin
Zaměření : Ninjutsu: 20% Taijutsu: 80%
Ryu : 500

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 00:04

Kumori Toorima

Pri čakaní som si všimol že tu nie som sám a tak som sa otočil do takej miery aby som si prezrel toho kto sa tu objavil. Bol to ten istý shinobi čo hodil toho zlodejíčka po mne. Však si to i zaslúžil. Po pár chvíľach som zase upieral zrak len na dvere znova som zaklopal ale už som nečakal proste som len vošiel.
Návrat nahoru Goto down
http://www.shadowgames.realbb.net
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 00:17

Kane Zan'nin'na ha
Sledoval som toho týpka tak dobre ak sa to dá len takto prečo nie keby niečo poviem že dvere boli otvorené vošiel som hneď za ním dovnútra a rozhliadal som sa po kancelárii No tak ty si ten Yukikage hm dobre ktovie čo si zač uvidíme no . zamyslel som sa a len ticho stál v miestnosti
Návrat nahoru Goto down
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 01:03

Po tom co kage řekne, že já jim to vysvětlím si řeknu, jak jsem se do tohoto vlastně dostal? vždyť ani nepat´řim do týto vesnice a mám jim vysvětlovat podrobnosti mise? mohl jim to říct sám Pak když dívky odejdou z místnosti se vydám za nimi a řeknu, no Loď která převážela vězně na ostrov s věznicí údajně ztroskotala chvíli po vyplutí.Většina z vězňů jsou neškodní lidé ale vrásky kagemu dělá jeden z nich, asi je dost silnej, a my ho teda musíme vyřídit. jestli si chcete ještě něco zařídit, tak rychle, za hodinu sraz u vchodu do vesnice(nebo až tu prostě budete) já sám ještě něco potřebuji, takže zatím
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 01:19

Pomalým krokem vstoupím do hlavní budovy města a okamžitě mi padne zrak na sochu kageho. Ve chvíli, kdy uvidím sochu, jak majestátně stojí uprostřed budovy a každému, kdo do budovy vstoupí, na ni okamžitě musí padnout zrak, je mi jasné, že jsem si vybrala další cíl. Chtěla bych mít také takovou sochu, také bych chtěla proslavit jméno klanu Kazuki, aby ho každý znal, a v neposlední řadě i mě. Usměji se a projdu kolem sochy, zrak na ní stále bázlivě nalepený, dokonce málem narazím do recepce, kde obsluhuje docela pěkná recepční. Kývnu na ní a vyběhnu schody, abych byla upřímná, skoro si zlomím na ledu nohu, ale udržím si tvář.

V druhém patře výrazně zpomalím a zastavím se před ledovou stěnou na kterou vrhnu kritický pohled - je tam totiž můj odraz. S povzdechnutím si rychle upravím vlasy a stáhnu výstřih, jsem žena, ráda ukazuji své výhody, ostatně otevírá to mnoho diplomatických cest. Usměji se sama na sebe a bez klepání vlezu dnu kagovi kanceláře.

Místnost vyplňuje nepříjemně dlouhý konferenční stůl, který s nechutí obejdu, přijde mi to zbytečně extravagantní. "Sate, Kumori." kývnu a postavím se vedle něj, ten druhý týpek vypadá docela děsivě. Po očku si ho snažím prohlédnout a do oka mi okamžitě padne jeho zbrojní arsenál."Sakra, to chci. Chci, chci, chci. Ať mi to dá." běhají mi myšlenky hlavou jako o překot, když pozoruji ty meče, dokonce se i mlsně olíznu. Nakonec potřesu hlavou, abych to z hlavy vyhnala a otočím se na kageho. "Ráda bych také na misi." oznámím tiše a až pak se podívám na zbytek bandy v místnosti. Je tu ta obří zásobárna chakra, další holka a to děcko z vedlejší vesnice. Ta holka, kterou vidím prvně vypadá docela impozantně, rozhodně ne jako někdo, koho jsem zatím viděla. Má něco do sebe, to musím nechat. Rukou si projedu ve vlasech a obrátím zrak zpět ke kagemu.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 01:33

Kage si povzdychl.Čekal že bude mít trochu klidu. ,,Tak tedy půjdete na sopečné území.Jem tam něco jako kemp banditů.Nedělali problémy.Tedy do teď" oznámil kage a trochu se pousmál. ,,Jsem zvědav jak si s tímto problémem poradíte.Vaším úkolem je sklidnit je" dokončil a znovu se zahleděl do papírů.
Návrat nahoru Goto down
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 01:43

Kane Zan'nin'na ha
Pozrel som na kageho a potom na tých dvoch Tak teraz trocha nechápem tí dvaja sa poznajú a čo ja ?. Vykročil som trocha dopredu aby ma bolo lepšie vidieť a povedal som Prepáčte ale ja som práve dnes dorazil do vašej dediny a potreboval by som tiež nejakú prácu . dokončil som a pozrel som mu priamo do očí.
Návrat nahoru Goto down
Riko

Riko



Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 01:46

Kage se znovu podíval na dotyčného který promluvil. ,,Fajn půjdeš s nimi" odpověděl. ,,Měli by ste se seznámit" dokončil a vstal ze židle.Sebral všechny papíry na stole a odložil je do police. ,,Ještě jste tedy?" podivil se a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Kane

Kane


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:70% Ninjutsu:30%

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 01:51

Kane Zan'nin'na ha
Kývol som hlavou potom som pozrel na tých dvoch a zrak my padol na to dievča a na jej časť tela približne 15 cm nižšie od jej brady To je bojovníačka alebo .... e to je jedno. potom som na nich pozrel a povedal Ja by som sa predtým ešte rád najedol ide niekto z vás somnou ? opýtal som sa a vykročil smerom z kancelárie
Návrat nahoru Goto down
Ayame "Eyleen" Kazuki

Ayame


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Kenjutsu 50%, Ninjutsu 50%
Ryu : 0

Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime22/5/2012, 02:19

Všimnu si pohledu toho muže, toho chlapce, co tu postává s námi a mrknu na něj, je mi jasné na co kouká. S úšklebkem na něj kývnu a následuji ho. "Já jdu s tebou, naposledy jsem jedla před dvěma dny. Nerada bych přibrala, ale začínám mít hlad." řeknu znepokojeně a štípnu se do břicha. "Mimochodem, já jsem Eyleen, a ty?" zeptám se ho. Naoko se snažím vypadat, že mám problém držet tempo s jeho krokem, nerada bych mu hned ukázala jak rychlá jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova kageho   Budova kageho I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Budova kageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bokusökageho budova
» Kancelář kageho

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Ledové pláně :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: