Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Endo Hikari 8

 

 Endo Hikari

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Endo Hikari

Endo Hikari


Rank : Genin
Zaměření : Taijutsu:30% Ninjutsu:60% Genjutsu 10

Endo Hikari Empty
PříspěvekPředmět: Endo Hikari   Endo Hikari I_icon_minitime11/6/2012, 05:19

Jméno Přímení: Endo Hikari遠藤光

Věk: 15

Pohlavie:Ženské

Hodnosť : Genin


Podstata:
Katon 火遁[You must be registered and logged in to see this image.] -
Oheň: Katon neboli Ohňivý element má formu ohně a plamených útoků. Těmito útoky jsou obvykle ohnivé koule nebo plamen, který se postupně rozšiřuje. Oheň se většinou v boji používá jako útočný element.


Místo původu: Yukigakure no Sato

Kekkei Genkai:
Youton 溶遁 [You must be registered and logged in to see this image.]-
Láva: Youton neboli Lávový element, probíhá ve formě lávových útoků a vytvářelní všemožných bariér. Ninja má odolnost vůči žáru. Tento elementární styl byl používan Jinchuurikim, který měl v sobě Čtyřocasého démona, Godaime Mizukage (Terumi Mei) a vnučkou Sandaime Tsuchikage, Kurotsuchi. Youton je tvořen používáním Zemního elementu a Ohnivého elementu.


Povaha:
Hikari je hodná, milá a kamarádská. Ráda si čte různé knížky, taky má ráda Rámen. Dokáže zachovat chladnou hlavu v situacích, kterým rozumí. Když se však dostane do styku s něčím, co nechápe, dokáže být až hysterická.

Fóbie: Má panickou hrůzu z holubů.

Sen:
Chtěla by se stát dobrou kunoichi, která dokáže chránit to, co je pro ni důležité a přitom zůstat sama sebou.


Vzťahy:
Otec - Endo Hao
Její otec je celkem mladý. S Hikari si rozumí, Čas od času jsem příliš ochranitelský, ale chápe, že Hikari potřebuje soukromí a do ničeho ji nenutí. Jestli se potřebuje Hikari na někoho obrátit, je tu vždy pro ni.
Matka - Orihara Maya
Stejně jako její otec je i matka mladá. Ví jaké je to být mladá, ale zároveň je i hodně přísná. S Hikari si často povídá a pomáhá ji z nejrůznějších průšvihů.
Štýl boja:

-Taijutsu: Se Stylem boje neměla nikdy problém. Vždy patřila k těm průměrným. V boji ho využívá zřídka, spíše jen jako takovou druhou možnost, když půjde do tuhého. Když byla malá, otec ji něco málo naučil, takže částečně ví, co dělá.
-Ninjutsu: Co se týče Ninjutsu bude tu styl boje, který využívá nejčastěji. Jako malá se pilně připravovala na to, aby z ní jednou byla silná kunoichi používající klanové kekkei genkai - Yoton
-Genjutsu: Není to zrovna její nejsilnější stránka. Chtěla by se alespoň něco málo naučit obranu.

- Zbraň, vybavenie:

Vzhľad:Hikari je drobná dívka střední postavy. Už jen její růžové vlasy jsou poměrně viditelnou částí její osobnosti. Nosívá je vždycky do dvou culíků. Často se chová jako malé dítě, nebo působí až nepřirozeně roztomile a ztraceně, protože lidé ji pak mají chuť zachraňovat, čehož ona využívá. Obvykle nosí nějaké šaty nebo svoje ninja oblečky, které jsou ze speciálního pevného materiálu, který nosívají ninjové.

Hmotnosť: 48

Výška: 162 cm

Zvláštnosti: V blízkosti rozkošných věcí se nedokáže udržet. Má ráda chlapce, ale zároveň před nimi doslova ztratí řeč, zvlášť když jsou to opravdu hezcí chlapci. Snaží se tuhle svou slabost úplně zazdít, občas se jí to povede a mluví normálně.

Oblíbené: Miluje sledování lidí, bouřky také odpočinek po dlouhém dni. Pozorování stříbrného měsíce při chladných nocí.

Neoblíbené: Co se týče věcí, co v lásce moc nemá. Tak to bude zcela určitě sushi. Lidi, co neustále lžou a pomlouvají druhé.

Hlášky postavy:
Život je těžká zkouška a jen ten, kdo jeho výzvu přijme, opravdu ví, co znamená žít.
Když už nemůžeš - můžeš ještě 3x tolik!

Životopis postavy:
Jsem Hikari. Rodiče mě pojmenovali tak a doufali přitom, že se stanu světlem jejich života, čím jsem se snad stala. Mnoo… alespoň v to doufám já. Začnu raději od začátku… Maminka a tatínek se setkali někde na děsně romantickém místě blízko řeky. Mamka spadla do řeky a tatík ji musel zachraňovat. I přesto, že mi už několikrát urputně vysvětlovala, jak to bylo, nepochopím, jak se mamce podařilo spadnout do té řeky, ale neva! Došlo tam asi k nějakému zajiskření a oni se do sebe zamilovali a vzali se… ale ne hned u té řeky. To je snad všem jasné. Mnoo… a brzy jsem se objevila já. Všichni se radovali, takže jsem vlastně ráda, že mamka do té řeky spadla. Táta chodil na mise a tak nějak živol naši malou rodinku. Zato mamka zůstávala doma a starala se o mě. Když mi bylo zhruba 3 roky, mamka si mě vzala do učení. Nejprve mi vysvětlovala vše o našem klanu. Poté následovala vysvětlování ohledně naší vrozené schopnosti. Brzy nastoupil i táta a začal mě trénovat. Nikdy jsem nepřestala žasnout nad tím, jací jsou rodiče sehraní. Vždycky vařili spolu a já byla na zahradě a kopala do stromu. Samozřejmě to byl trénink! Jednoho dne se proti mně strom spikl a nechal spadnout všechny plody. Jasný já tam takový prcek jsem byla bombardována stromem. Bylo to nefér, ale co jsem tak mohla dělat. Poté co si rodiče všimli, že chybím, šli mě hledat. Nemuseli dlouho. Našli mě, jak chroupu jablko na zahradě. Bylo sladké a šťavnaté. Mamka mi jako vždy vynadala, že jím před večeří. Taťka řekl jenom „Yare, yare…“ a pak jsme se najedli. Ráno v brzkém čase jsem se probudila. To bylo určitě kvůli tomu, že to doma tam moc vonělo. Když jsem naklusala do kuchyně, zpozorovala jsem tam mamku, jak peče jablečný koláč. Přizvala si mě k ní a já jí pomáhala. Zjistila jsem, že mě to celkem bavilo, a tak jsem jí pomáhala, jak to jen šlo. Čas rychle utíkal a brzy poté jsem nastoupila na akademii. A tam jsem potkala Mikageho. Prostě děsně roztomilý klučík s blonďatýma na krátko zastřiženýma vlasama, do kterého jsem se ihned zamilovala. Nojo.. první láska…oh jak sladké…, ale jak se ukázalo, moje city neopětoval. Poté jsem úspěšně splnila zkoušky.

-Obrázok:
Hikari:
Endo Hao:
Orihara Maya:
Techniky:
E-rank:
Kawarimi no Jutsu
Henge no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
D-rank:
Shunshin no Jutsu
Sakura Fubuki no Jutsu
C-rank:
Katon: Ryuuka no Jutsu

Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Endo Hikari Empty
PříspěvekPředmět: Re: Endo Hikari   Endo Hikari I_icon_minitime11/6/2012, 06:11

Přijato, spawni se někam do Yuki.
Návrat nahoru Goto down
 
Endo Hikari
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: