Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Path of Monk 8

 

 Path of Monk

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime25/5/2012, 08:48

Furasshu

Věk: 18

Pohlaví: Muž

Hodnost: Nukenin

Podstata:Raiton

Místo původu: Chrám Gangódži

Povaha: Furasshu je velmi klidný pokud se jedná o boj. Vždy to bere s čistou myslí, a vše řádně promyslí, aby neudělal nějakou chybu, tudíž se nevrhá do boje hned jak mu někdo řekne pár slov.

Fóbie: Postupem tréninku v chrámu je všechny překonal, měl velký strach z výšek.

Sen: Všechny sny opustil od té doby, co se dal na jinou cestu.

Vztahy: Žádné

Styl boje:

-Taijutsu:65%
-Ninjutsu:35%
-Genjutsu:0%

• Vlastnosti:
STR: 4
PER: 4
AGI: 4
INT: 4
END: 2
- Zbraň, vybavení:

Tyč, kterou nosí na zádech

Spoiler:

Drápy na obě ruce, přes které vede Raiton

Spoiler:

Vzhled: Furasshu nosí na hlavě japonský klobouk, aby mu nebylo vidět moc do tváře. Pod kloboukem má bílé vlasy. Zbraně má připnuté v pase na každé straně jednu, aby si je při boji mohl rychle nasadit.

Hmotnost: 72kg

Výška: 192cm

Zvláštnosti: Furasshu má na pravé ruce tetování hada a na levé tetování draka. Moc nemluví.

Oblíbené: Furasshu má rád sladké, ale ještě radši trénuje.

Neoblíbené: Když musí nepřítele dorážet, protože není schopný se vzdát.

Hlášky postavy: Nic není pravda, a vše je dovoleno.

Životopis postavy:
Nikdo neví, kde nebo komu se Furasshu narodil, jednoho dne se prostě objevil před dveřmi posvátného chrámu Gangódži s dopisem, který říkal, aby dítě vycvičili a udělali z něj ninju mnicha. Svolala se tedy rada co bude s dítětem, všichni říkali, aby ho dali do nějaké rodiny, ale potom vstoupil do místnosti mladý mnich, který už byl mistr a ten řekl, že v dítěti cití velký potenciál pro to, aby se učil našemu stylu boje. Rada tedy souhlasila nechala mistra Shang Xiho, aby dítě trénoval. Ještě ten samý den dal mistr jméno dítěti „Furasshu“

Když byl Furasshu již schopný trénovat, tak ho Shang Xi vzal na jedno místo, kde zjistili jakou má podstatu chakry, byla raitonová, protože většina mnichů měla chakru futonovou tak to byl docela problém, ale Shang už měl nápad na jeho první techniku. Furasshu si jí vyslechl a začal ji trénovat, samozřejmě, že to nebylo hned, ale postupem času se jí konečně naučil. Byl to dost drsný trénink, ale Furasshu to musel podstoupit, ne protože ho někdo nutil, ale protože chtěl. Když bylo Furasshovi 14 let tak ho mistr odvedl do jedné místnosti v chrámu, kde jsou starší. Tam Furasshovi vysvětlili, že pokud chce ovládnout duševní energii musí nejdřív překonat všechen svůj strach. Furasshovi bylo jedno co vše musí udělat, ale hlavně že to k něčemu bude. Řekl tedy, že má strach z výšek a tak ho starší poslali do hor, kde měl svůj strach překonat. Buďto se vrátí živý nebo mrtvý. Furassho tedy vyrazil do hor a tam překonával svůj strach.
Spoiler:
Po čtvrt roce se vrátil do chrámu, skoro nikdo už nedoufal, že přežil. Vešel do chrámu a řekl, že překonal strach z výšek a že je ochoten podstoupit trénink. Furasshovi se nabýdlo několik stylu boje, on si vybral draka a hada, každý ten styl musel trénovat jeden rok, aby ho plně ovládl a pak zkombinoval. Furassho tedy odešel z chrámu jen se svitky, aby věděl jak a co má dělat.
Po třech letech se vrátil zpátky do chrámu, bylo mu 16 let, nikdo ho za tu cestu nepoznal, měl na sobě japonský klobouk, aby mu nebylo vidět do tváře a na rukouch vytetované znaky na pravé ruce tetování hada, a na levé tetování draka. Na prstech měl obvazy a jizvy, které téměř nebyli vidět. Vešel do chrámu, kde bylo ticho, Furassho si myslel, že tu nikdo není, tak zašel o trochu dozadu a tam uslyšel něco o zabijení, ale v tom se pomalu otevřeli dveře a Furasshovi nezbývalo nic jiného než vyskočit ven z okna, které bylo otevřené a pak se zase vrátit. Když tak učinil tak se nejdříve všichni zeptali, kdo to je, ale potom se koukli na jeho ruce a došlo jim to. Přivítali ho, a nenechali ho ani odpočinout, měl hned jít do oddělené místnosti v chrámu a najít v sobě klid a potom prý vnitřní energie příjde sama. Furassho už byl ze všech tréninku zvyklí na soustředění tak by to neměl být takový problém. Po nějakém tom čase Furassho našel v sobě klid a ovládl vnitřní energii. Ale pořád mu vrtalo hlavou koho mají mniši zabít. Nepromarnil ani minutu a zase utekl z chrámu, ale tentokrát o tom nikdo nevěděl. Když šel po cestě k nějaké malinké vesničce zadíval se do slunce, v tom ho napadla nová technika, která by měla nepřítele na chvilku oslepit a nesla název „Hikari no nami“ Furasshovi trvalu týdny než se mu technika zdála uplná, ale vše má svůj čas. Doučil se techniku a pokračoval v putování. Na cestách potkával různé ninji, kteří byli zaměření na taijutsu, ale když viděl jednoho bojovat tak byl hodně rychlí a v rychlosti tkví síla řekl si Furassho a už měl nápad na jednu silnější techniku, která by byla o rychlosti, byla to technika sedm ran, „Sebun ryōmen“. Trvalo spoustu času než Furassho vyvinul tu správnou rychlost, bylo mu 17, když už dopiloval techniku. Vrátil se tedy do chrámu mnichů, tam jen řekl, že našel vnitřní klid. Předložili před něj tedy svitek ať si vybere zbraně.
Spoiler:
Bylo to velmi težké rozhodování, protože všechny ty zbraně vypadali dobře, řekl jsem tedy ty drápy druhé z leva nahoře. Když mi je přinesli tak mi dali ještě tyč, se kterou se musím naučit zacházet. Byl to opravdu dlouhý trénink, abych se naučil s těma zbraněmi zacházet a v těch drápech vést raiton. Bylo mi však divné, že nikde nevidím svého Mistra, který mě učil od pěti let. Když mi bylo osmnáct tak sem viděl Mistra poprvé od té doby co jsem se vrátil, ale měl na sobě masku a kápi přes hlavu, v odlesku jsem mu viděl jak tam má svoje zbraně, mířil si to přímo k pokoji starších. Padla noc a já ho pořád sledoval, když jsem najednou slyšel křik, který hned ustal, bylo mi to divné tak jsem se hned přiblížil a viděl jsem jak nese obě těla ven a jde do chrámu. Sledoval jsem ho i tam, ale on zašel dovnitř, když mě napadlo, že by tam mělo být otevřené to okno, také že bylo. Vplížil jsem se tam a slyšel jsem hrozné věci, které ve mně zničili uplně všechny city k tomuto chrámu a k Mistrovi, byl jsem ochotný ho teď zabít, ale nejdříve jsem si to promyslel. Po pěti minutách jsem viděl na vlastní oči jak ho hlavní mnich posílá zavraždit další a další, ale v tom se něco zvrtlo mistr klekl na kolena a začal kašlat krev. Odvezli ho tedy do domu, kde jsem se já plný nenávisti ukrýval ve skříni. Viděl jsem, že tam přišel i hlavní mnich, oba byli už celkem staří, proto mě asi neucítili. Vyčkával jsem na ten správný okamžik, když mistr začal zase kašlat a i hlavní mnich si k němu klekl, jak se stalo tak jsem vyrazil ze skříně velkou rychlostí s drápama v ruce probodl jsem mnicha, který to měl vše na svědomí bylo to hodně rychlé. Když mnich zemřel mistr jako by se probudil z komatu či co, když sem mu tak všechno řekl, byl tak naštvaný, že za mé nepozornosti mi vytrhnul dráp z ruky a probodl si hrdlo. Od té doby jsem se proklínal, že jsem se kdy stal mnichem ninjou, ale teď už jsem neměl žádné city k tomuto místu. Ukradl jsem několik svitků na meditaci, která mi má pomoct léčit rány, nebo pomoct s bojovými technikami. Vzal jsem si svůj klobouk a odešel jsem pryč z tohoto místa. Začal jsem svět chápat jinak, všechno se nedá řešit bojem, ale teď k tomu mám velmi blízko.





-Obrázek:
Spoiler:
Techniky: [center]D-rank

Sandā no ken: U téhle techniky se využívá rychlosti uderů, která se zvyšuje, a do prstů mu proudí raitonová chakra. Při každém třetím uderu by ta technika měla mít "boostík", že se zvýší její učinost, a je vidět takový malý záblesk blesku.

Hikari no nami: Duševní energie se začne vypouštět z těla a poté se přemění na oslepující světlo, které by mělo nepřítele rozhodit a pak bude snazší zabít cíl.

C-rank

Sebun ryōmen sutoraiku:
Spoiler:
Technika využívá duševní energie "CHI", která se spojí s chakrou. Kvůli téhle technice nesmí být ten, kdo jí používá nijak pomalý. Princip je ten, že v rychlosti zautočí ze sedmy uhlů, vždy jsou jiné, a při tom jsou použity techniky boje draka a hada.




Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime25/5/2012, 09:10

*Noo jen jedna námitka...Sebun ryōmen sutoraiku:...tohle nechat jako C rank techniku je jemne přehnaný ne?...spíš B/A...
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime25/5/2012, 09:16

Technika je sice silná, ale má hodně "podmínek" a "nevýhod." Podle mě je to tak přelom B/C než A/B. Just sayin'.
Návrat nahoru Goto down
Tamotsu

Tamotsu


Rank : Genin
Zaměření : 70% taijutsu, 30% ninjutsu

Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime25/5/2012, 16:21

No já jsem ten poslední co má co kde kecat a spíš se chci zeptat než cokoliv. Nemá mít genin ze začátku 16 rozdělitelných bodů?Či to nunkeniné mají jinak?

BTW genialní použití diablo monka do naruta. Což mi přivadí na dva další dotazy
1) Toto forko je schopné pracovat s či, ki nebo jinou formou energie mimo čakry?
2) Jaký máš battle acount na D3? Path of Monk 454738237

Já vím je to spam a mělo to bejt do dotazů.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime25/5/2012, 17:32

Nukeninové mají 18. Jeden mají jako kompenzaci za to, ze jsou na ranku C (meli charaktery poctive vypracovane) a dalsi je "nukenin boost". Nemelo by to byt nijak op, Jamesi.

K technice, inu. Tuhle techniku sme s Riko poradne neprobrali. Jeste ji promyslim a neco si zjistim, pak kdyztak reknu.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime27/5/2012, 02:00

Nuže, dospěl jsem k tomu, že techniku bychom trochu pozměnit. Navrhuji, aby první část techniky byla pouze se třemi klony, rank C, a druhá část se sedmi, rank B. Pak si klidně vběhni do hry. Co říkáš?
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime27/5/2012, 02:02

Ouky douky maestro Path of Monk 2679656190 Ale není to s kolny.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime27/5/2012, 07:13

* o to de...že s klony by to ještě šlo...,ale on tu +- uvádít KG-jintonu(rychlost...)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Path of Monk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Path of Monk   Path of Monk I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Path of Monk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: