Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Nikuyova pitevna 8

 

 Nikuyova pitevna

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Nikuyova pitevna Empty
PříspěvekPředmět: Nikuyova pitevna   Nikuyova pitevna I_icon_minitime15/5/2012, 02:04

Nikuyova pitevna, tak se přezdívá zdejší parodii na nemocnici. Proč pitevna ? Nikuya býval kdysi vyhlášený medic ninja, ale pak, jak se říká, mu hráblo a své pacienty začal vraždit, trávit a bůh ví co ještě. Po čase se zase zklidnil, ale i tak je možné že vás místo léčby rozprodá na orgány. Dodnes je ve všech Bingo knihách, které existují a kolují o něm mnohé legendy, například že za nocí vraždí a pojídá nevinné panny z Kusagakure. Interiér jeho "nemocnice" tvoří dvě lůžka a několik desítek nástrojů o jejichž užití v medicíně by se dalo polemizovat. V zadní části místnosti jsou masivní dveře na klíč za kterými se pravděpodobně nalézá jeho byt, avšak ani to není jisté.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Nikuyova pitevna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikuyova pitevna   Nikuyova pitevna I_icon_minitime3/6/2012, 03:45

Shichiro Uchiha

Pomalým tempem dojde k místní parodii na nemocnici, které však nikdo neřekne jinak, než "Nikuyova pitevna." Vejde dovnitř a s lehce nelibým výrazem se vydá na recepci. "Dobréj.. Mám na vás takovej docela spešl požadavek. Řekněme, že jsem se tak pojistil na dobu, kdyby mi přestávali vlastní oči sloužit a pořídil jsem si další pár očí. Teď ale potřebuju něco, v čem mi vydržej funkční na docela dlouhou dobu. Bylo by něco takového k dispozici?" řekne co chce a čeká, co mu bude nabídnuto.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Nikuyova pitevna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikuyova pitevna   Nikuyova pitevna I_icon_minitime3/6/2012, 04:16

Nikuya má zrovna lůžku mladou holčičku, která vypadá jakoby patřila spíše do Kusy, než-li do Yogan, a tak to také je. Kousek od ní se váli čelenka se znakem skryté travnaté. "Taaak, maličká, tolik to bolet nebude. Však ty mi řekneš, kde schováváš med." zasměje se a začne ji trhat zuby. Když vejdeš, ani se neotočí a rovnou ukáže na malou nádobku s podivnou hmotou uvnitř. "Osm set ryu." pronese k tobě a hned se zase věnuje holčičce.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Nikuyova pitevna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikuyova pitevna   Nikuyova pitevna I_icon_minitime3/6/2012, 04:38

Shichiro Uchiha

"Oukej, beru.." řekne a rovnou přijde ke stolu, na který vysází přesně 800 ryu. Pak přejde ke skříni a vezme si nádobku s tekutinou. "Hm, tak mě napadá. Už mě nebaví furt brát podřadné práce typu vybít někomu krysy ve sklepě. Jistě víte, jak to myslím.. Slyšel jsem, že se u vás prodávají některé věci, které se brání *rozebrání na součástky.* Tak by mě zajímalo, jestli nehledáte někoho, kdo by se pro vás takového úkolu ujmul a takové zboží pro vás získával." zeptá se ho na práci a čeká, co mu odpoví. Rozhodně si byl jistý tím, že lovit "zvláštní" lidi by mu přineslo mnohem více zkušeností, než vybíjet bandity zalezlé někde ve stokách nebo pašování drog z jedné vesnice do druhé.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Nikuyova pitevna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikuyova pitevna   Nikuyova pitevna I_icon_minitime3/6/2012, 04:45

Nikuya na pár vteřin zastaví mučení nebohé dívky a otočí se na tebe. "Nevím, kdo ti něco takového nakukal, nikoho nehledám. Až budu hledat, ozvu se." odfrkne si a tentokrát začne dívce trhat nehty na rukou.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Nikuyova pitevna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikuyova pitevna   Nikuyova pitevna I_icon_minitime3/6/2012, 05:19

Shichiro Uchiha

"No nevadí, i tak díky.." pronese lehce zklamaně a opustí špitál, načež se vydá zpátky na tržiště. Sakra, hlavně že jsem tam před chvílí byl a nekoupil jsem to. Že by mi začala vynechávat paměť? zanadává si v hlavě a míří ulící směrem k tržišti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nikuyova pitevna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikuyova pitevna   Nikuyova pitevna I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nikuyova pitevna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Sopka :: Yogankakure no Sato-
Přejdi na: