Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Lázně 8

 

 Lázně

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Lázně   Lázně I_icon_minitime14/5/2012, 16:54

I když je zdejší okolí velmi nebezpečné, ať již kvůli lávě nebo nedaleké vesnici plné nekalých živlů, před pár lety zde vyrostly obří lázně. Fungují na jedinečném principu - láva která protéká v podzemí kolem lázní ohřívá trubky s vodou, které plní bazénky, kde se koupou lidé. Lázně jsou postaveny ve slohu typickém pro zdejší ostrov a pro usnadnění přístupu pro turisty zde bylo zbudováno i malé přístaviště. Rekreace ve zdejším zařízení vás však přijde na pořádný balík.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime5/6/2012, 04:55

Shichiro Uchiha

Nezabralo to ani příliš dlouho a od východu z tunelu se dostali na sopečné území. Šli po známých cestičkách, i když na jednom místě museli zabočit jinak než obvykle. Bylo to křižovatka mezi cestou k průsmyku a cestou k lázním. Pamalu si šli směrem do lázní, až konečně spočinuli před velkým komplexem. "No.. něco jsem o místním zařízení slyšel. Prý využívají lávy k ohřevu vody v trubkách. Někde musí být přístup k trubkám i v nadzemí. Zkus ji najít co nejvíc a připevnit tam tyhle.." řekne svému parťákovi a hodí mu i své tři výbušné lístky. Sám se mezitím vydá na obhlídku komplexu, aby našel nějaká důležitá místa, na která by se dalo zaútočit a tím napáchat hodně škod.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime5/6/2012, 05:06

Furasshu

Prošli jsme se Shichirem tunelem, šli jsme už po cestě, kterou jsem znal, ale potom jsme museli odbočit uplně někam jinam. Když jsme došli k lázním, tak mi Shichiro řekl co mám udělat. Vzal jsem si od něj tři výbušné lístky a řekl jsem Dobře, potom se sejdeme tu. Řekl a šel hledat trubku. Tak, kde by to asi mohlo být, nejdřív najdu asi hlavní ohřívárnu. Pomyslel si Furasshu, a šel dál. Když konečně našel co by se dalo považovat, že je to ono tak musel najít tu trubku. Bude někde ze zadu, jít od toho velké tepl když používají lávu jako ohřívač vody. Projelo mu hlavou a šel do zadu, přitom si dal záležet na tom, aby ho nikdo neviděl, přeci jen nestál o nic co by mu dělalo problémy. Furasshu došel k trubce, která vypadala, že je hlavní a pro jistotu si na ní opatrně sáhl, aby věděl, že je to určitě ona. Když si byl jistý, tak se ještě poohlédl jestli ho někdo nevidí, když měl jistotu že ne, tak připevnil na trubku jeden výbušný lístek tak, aby když se odpálí tak by vytékala láva všude okolo. Lístek připevnil tam, kde by ho nikdo neviděl, kdyby tu nahodou někdo prošel. Když tak učinil tak šel opatrně pryč, aby nenabral podezření a začal hledat další věci, které by se dali odpálit.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime5/6/2012, 06:52

Kupodivu vše zatím vychází bez problémů a nalézáte, co potřebujete. Od trubek po nosné sloupy a Shichiro dokonce sklad potravin. Nakonec se vaše cesty sejdou u zadního východu z komplexu u dvou velkých trubek, jedna odvádí páru a druhá přivádí vodu. Problém je však v tom, že vám došli výbušné lístky...
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime5/6/2012, 07:07

Shichiro Uchiha

Zastaví se u těch velkých trubek, které vypadají docela důležitě. Podívá se na Furasshu tázavým pohledem, ale když vidí jeho pohled, tak mu dojde, že už žádné další lístky nemá. "Hm, možná bychom si trochu mohli osvětlit svoje schopnosti. Máš nějakou techniku, kterou by jsi to dokázal zlikvidovat? Já mám jednu co dokáže bořit zdi, ale takovýhle trubky bych asi tavil pěknou chvíli." prohodí směrem k němu a doufá, že se mu svěří s něčím takovým, jako že je expert přes výbušniny.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime5/6/2012, 08:16

Furasshu

Furasshu se setkal se Shichirem a vypadá to, že jim došli výbušné lístky. Zastaví se u důležitých trubek a potom se ho Shichiro zeptá jestli nemá nějakou techniku. Bohužel pochybuju, že s tímhle něco udělám, i kdybych se snažil to rozmlátit tak myslím, že je to marné, ještě mi to spálí ruce, a to je jediná možnost jak někoho mužu sundat. Řekl ztrápeně a přitom přemýšlel co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime5/6/2012, 08:23

Shichiro Uchiha

"Tak dobrá.. vzdálíme se od toho. Tyhle velký si necháme nakonec.. Nemůžu si dovolit plýtvat takovým množstvím chakry, když ještě nevím, jestli nás nečeká boj." řekne Shichiro s lehkým povzdechem a spolu s Furasshu se vzdálí asi o 20 metrů dál. "Ták..odsud mám slušný výhled na ten sklad, takže ve chvíli kdy použiju svou techniku, odpal lístky. Určitě ji nepřehlédneš.." řekne mu a při poslední poznámce se pobaveně zasměje. Poodstoupí ještě dva kroky a ujistí se, že sklad má přímo na ráně. Složí ruční znamení, zkoncentruje chakru a za výkřiku "Katon: Gōryūka no Jutsu!" vystřelí obří projektil ve tvaru dračí hlavy přímo na sklad. Tahle technika je natolik žhavá a rychlá, že by měla prorazit několik zdí a nadělat pěknou paseku.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime5/6/2012, 08:28

Furasshu

Furassu šel se Shichirem o těch 20 metrů dál. Když říkáš, že jí nepřehlédnu tak asi vážné ne, Usmál se, a čekal na tu jeho techniku. Když šel o několik kroků dál tak jsem se připravil a čekal. Viděl jsem jak skládá ruční znamení a potom jsem jen čekal až uvidí tu techniku. Ve chvíli, kdy jí uviděl zařval KATS! A čekal jak se se to všechno vydaří.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 01:32

Najednou se ze všech míst začne ozývat křik a lidé se vyrojí, někteří dokonce nazí, utíkajíc všemi směry, panika zjevně bude místním koníčkem. Ze spousty míst se také vyšlehnou plameny, ale za vámi se kupodivu nikdo nepustí, že by tu nebyly stráže?
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 02:13

Shichiro Uchiha

Vidí všudypřítomnou paniku a na tváři se mu začíná objevovat potěšený úsměv. Jen utíkejte červi, zachraňte své bídné existence! Před ukázkou pravé síly nikdo z vás neobstojí! promlouvá k utíkajícím se své hlavě přímo fanatickým tónem. Pak sebou ale škubne a uvědomí si, že tu má ještě nějakou práci. Popojde tedy k těm dvěma důležitým trubkám a po oku se podívá na Furasshu. "Hele, tavit kov mi sežere asi dost chakry a taky to zabere docela dlouho. Potřebuju abys byl připravenej mě krýt, kdyby něco. Jak s tím začnu, tak to nemůžu přerušit, jinak bych pak musel začínat skoro od začátku." řekne mu a zaměří se zase na ty trubky. Snad není úplně k ničemu.. zadoufá a složí ruční znamení, načež s výkřikem "Katon: Gōkakyū no Jutsu!" začne vytvářet ohnivou kouli okolo trubek. Kouli však nevypustí jako obvykle, ale neustále ji přiživuje chakrou, takže vytváří intenzivní žár, který by měl přetavit trubky.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 02:22

Furasshu

Furasshu viděl, že jejich výbušné lístky uspěli. Viděl jak všichni utíkají a z toho měl dobrý pocit, že je to z poloviny dokončeno. Pochvilce mu Shichiro řekl, že použije svojí techniku, aby přetavil ty trubky, takže ho mám bránit pokud někdo příjde. Ok, fajn. Jsem připravený. Řekl Furasshu a stoupnul si tak, aby byl připraven k boji a přitom se začal koncentrovat, aby byl připraven použít všechny své dovednosti v rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 04:12

Kolem Furassha se objeví tři ninjové, kteří zjevně patří k místní ochrance. Dva z nich mají katany, zatímco třetí je jen v rouchu. Onen muž v rouchu rychle složí pečetě a přiloží ruku k ústům. Zaslechneš něco jako "Yōton: Gomudama", načež se proti tobě začne valit obrovská lávová koule.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 04:20

Shichiro Uchiha

Vidí, že Furasshu má problémy, ale momentálně mu nemůže pomoct, protože má dost práce s tavením trubek. Jeví se to jako docela odolný kov, takže to ještě chvíli potrvá. Ač se musí soustředit na svou techniku, tak po oku sleduje, co se děje okolo, aby něčím neschytal.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 04:50

Furasshu

Furasshu viděl, že proti němu letí jaká si koule z lávy. Cože? Láva? Nebudu čekat! Pomyslel si Furasshu a rychle uskačil té kouli. Naštěstí si jí všimnul okamžitě, takže stačil uskočit. Potom počkal, až se na něj všichni podívají a v tom okamžiku Furasshu nechal vypouštět energii, aby jí přeměnil a v tom použil Hikari no nami! A čekal až uspěje technika.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 07:23

Muži s katanami schytají záblesk naplno a jeden z nich dokonce katanu i pustí. Muž v rouchu však něco podobného očekává a uskočí několik metrů zpět, aby se tomu vyhnul. Z toho místa potom hodí několik shurikenů na Shichira.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 08:08

Furasshu

Viděl, že technika uspěla, ale ten v rouchu to čekal Kdo to sakra je?! Pomyslel si a ihned uviděl, že po Shichirovi hází shurikeny. Sakra! Nemám jinou možnost, musím sundat rychle ty dva! Pomyslel si a okamžitě vytáhl tyč, aby to hodil po těch shurikenech a ty se pak odrazili pryč. Neváhal ani pár sekund, musel jednat co nejrychleji, když jsou ještě rozhození. V běhu si dal do levé ruky drápy, aby mohl pravou utočit různýma uderama. Rychle použil Sebun ryōmen sutoraiku! Měli by být dostastečně ochromení, aby to pořádně schytali i drápama, potom si Furasshu pomyslel Ještě, že ten týpek odskočil, ale musím být pořád v pozoru!
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 08:43

Furrashovi se podaří rozsekat muže na několik kousků, ale nemá čas, aby uhnul vlně která se na něj letí, takže ho smete a shodí na zem. Muž se poté zasměje a opětovně hodí na Shichira několik kunaiů.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime6/6/2012, 09:18

Furasshu

Vlna ho smetla na zem, ale Furasshu nebyl žádný slaboch, takže stačil zareagovat na letící kunie a hodil po nich jedny drápy, aby je zas odrazil. Potom se rychle zvedl a skočil si pro tyč, a dal si jí na záda, drápy zatím nechal ležet, protože byli blíž tomu z rouchem. Pro ně teď nepůjdu, musim krýt záda Shichirovi! Pomyslel si a čekal co nepřítel udělá a doufal, že to Shichiro bude mít brzo hotové.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime7/6/2012, 02:27

Furasshu se připravil na další techniku, avšak to co se stalo, ho muselo velmi překvapit. Země za ním pukla a vyrazil z ní obrovský gejzír lávy, která se syčením začala dopadat k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime7/6/2012, 03:37

Furasshu

Připravoval jsem se na techniku, ale v tom se začala třást země, něž jsem stačil zareagovat tak jsem viděl, že za mnou praskla země. Vypadalo to jako gejzír z lávy. Neměl jsem moc času nad tím přemýšlet a tak jsem rychle uskočil, aby mě to nezasáhlo. Když jsem doskočil tak jsem nejprve chtěl zautočit, ale pořád nevím co ten v rouchu umí tak jsem to nechtěl riskovat a raději jsem se soustředil na to co udělá.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime7/6/2012, 04:52

Muž v rouchu trochu uskočí do strany a znovu složí znamení, tentokrát však nemíří na tebe, ale na Shichira, na kterého pošle Mizurappu. Avšak v danou chvíli je nekrytý ze tvé strany.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime7/6/2012, 05:36

Shichiro Uchiha

A doprdele.. suiton! proběhne mu hlavou a je mu jasný, že v týhle rychlosti to už neodrazí. Navíc už mu nezbývalo moc chakry, takže už stejně nemělo cenu oheň dál udržovat. Těsně před nárazem vlny tedy upustil od své techniky a do koutoulu sočil stranou, aby ho nesmetl nejsilnější proud vlny, ale schytal to je okrajem techniky. Když se pak podíval na trubky, tak zjistil, že náraz vody rozbil žárem silně natavené trubky. "Tak to bychom měli.." řekne si potichu a sleduje, jak si Furasshu vede.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime7/6/2012, 05:43

Furasshu

Viděl, že ten z rouchem zase použil nějakou techniku, byla to suitonová vlna, ale byla příliš rychlá než aby to stihnul nějak odrazit. K*rva! Pomyslel si, když viděl, že letí na Shichira, ale v tom momentě také viděl, že je z mé strany značně nekrytý, takže bych měl snad šanci. Teď nebo nikdy! Pomyslel si a rychle se proti němu rozběhnul, když byl v dostatečné vzdálenosti vytáhl zase svojí tyč a křiknul Sežer si tohle! A hodil po něm tyč, ale tak, aby ho to jen rozptýlilo ode mě a já tak mohle v rychlosti s drápama v ruce použít techniku Sebun ryōmen sutoraiku! Na utok šel, ale z takového uhlu, aby to nebylo předvídatelné.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime7/6/2012, 07:43

Poslední strážce skončí na několik kusů rozházený po okolí a vypadá to, že si vás nikdo jiný nevšímá. Všude okolo pobíhá spousta lidí a voda z trubky, kterou jste zničili, to zrovna neulehčuje.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime7/6/2012, 08:24

Furasshu

Viděl, že se mu zákeřný utok vyvedl tak si zandal drápy a sebral si tyč, ale zjistil, že mu jedny drápy chybejí a tak je šel najít. Našel je pár metrů od rozporcovaných stráží Tak, tohle bychom měl, teď se kouknout za Shichirem jak se to povedlo jemu. Řekl a šel tam, kde Shichiro stál posledně a kouknul se na ty trubky a viděl, že jsou značně "rozbité". ale neviděl tady Shichira, až za pár sekund si všimnul, že asi uskočil té vodní vlně a tak se kouknul o trochu dál a tam ho viděl. Došel k němu a řekl mu Všichni jsou mrtví a nemyslím si, že po nás někdo další jde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lázně Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lázně   Lázně I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lázně
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Sopečné území-
Přejdi na: