Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Okolí - Stránka 3 8

 

 Okolí

Goto down 
+7
Rai Kazuki
Seikatsu no sokudo
Kiyomi Seygo
Netsuretsuna
Uchiha Kox
Shichiro
SnizekSnow
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime12/5/2012, 15:10

First topic message reminder :

Prales je prastarý a pokrývá ostrov snad od nepaměti. Je zapojen i v těch nejstarších pověstech a čas od času zde nějaký hledač pokladů najde ruiny, které patřily neznámo komu, neznámo kdy. Prales se rozkládá ve středu kontinentu a protéká jím mnoho řek, říček a potoků. Nejsou zde ani vyznačeny přesné cesty, proto je nutné orientovat se dle mapy, kompasu či instinktu. Jedná se o velmi nebezpečnou oblast, neb bandité zde s oblibou přepadají procházející kupce, jelikož zdejší flóra poskytuje výborný ukrýt. Také zde můžeme najít spousty nebezpečných šelem, součástí jejichž jídelníčku už se stal nejeden cestoval.
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 05:23

*Použiju Kawarimi ze stromu co je tak 15m od nás...sakra má silnější techniku než mám já...uvědomím si hned z žáru co vychází...takže jedině na souboj ho mohu dostat...vyhraje ten co použije techniku dřív..."Jo jsem...Dávej pozor..."...okřiknu Netse.*
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 05:36

Furasshu

Furasshu přišel k pralesu a už věděl, že už je to docela blízko, ale není kam spěchat, ale chtěl tam už být, takže zrychlil, aby tam byl dřív.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:07

Ve chvíli, kdy se dostane Netsu ze Shunshinu, objeví se vedle něj poslední bandita a několika rychlými údery tě vypálí do vzduchu. Na Seikatsa tak zbude katonář, který momentálně vyčkává, co uděláš.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime29/5/2012, 08:21

*Vyběhnu proti katonáři...,ale dávám si pozor na okolí..."Prestan chrlit ohen a utkej se jako chlap...použiji shunshin abych se dostal k němu a plácnu ho rukou do břicha na té ruce mám vybustný lístek který by na něm měl zustat...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 00:10

Dopadnu na zem aktivuji Tsubaki no Mai a pokusím se ho probodnout. Mezitím si v druhé ruce připravuji kunai s výbušným lístkem, připraven ho hodit kamkoliv.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 01:00

Seikatusovi se konečně podaří dostat ke Katonáří a připnout mu lístek na břicho, avšak stojí to určitou cenu. Katonář ve stejnou chvíli vzplane a oheň z něj přeskočí na tebe. Trochu ti chytne oblečení a máš popálenou ruku, ale lísteček zatím drží a nehoří. Netsuův bandita s posměchem odskočí od místa dopadu a mrkne na Netsua dva kunaie s výbušnými lístky.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 01:03

Použiju Shunshin no Jutsu a po přímce se přemístím tak, aby mě lístky netrefili a abych byl trochu napravo od bandity, kterého se pokusím opakovaně probodnout.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 01:46

*"Aaaa....to bolelo..."...odskočím dostatečnou vzdálenost na strom od katonáře...podívám se na něj a ušklíbnu se při čemž řeknu "měj se..." a odpálím lístek...pak sleduju situaci...*
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 03:38

Seikatsův bandita bez dalších protestů vyletí do vzduchu a rozstříkne se po celém okolí, na druhou stranu Netsuův bandita stále protestuje. Bandita po Netsuově přesunu ohne do protipohybu a vyhne se probodnutí, v rukou se mu začne mezitím tvořit Raitonovou chakra.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 03:43

Ihned co zaznamenám, že jsem vylezl z Shunshinu, si všimnu, že začal tvořit Raiton v ruce. Neváhám a začnu se okamžitě točit v domnění, že by ho mé kosti měly rozsekat na kusy.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 03:50

*"Hmm raitonář pomyslím si..///...jemnou mizu rappou spíš jen sprškou se sprchnu a postříkám si poraněnou ruku...hledím dál na Netsua a hlídám okolí...zdálo se mi že jich bylo 5...2 jsem zabil na začátku...jednoho teď...s jedním bojuje Netsu...takže někde je ještě jeden...a zustávám teda na stromu...*
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 05:41

Netsuovi se skutečně povede otočkami rozseknout muži hrdlo, ten však díky blízkému kontaktu natáhne ruku a pomocí Raiton chakry těsně před tím, než zemře, probodne Netsuovi pravé rameno. Mezitím na strome Seikatsu vše v pohodě pozoruje, znenadání se však za ním zjeví poslední bandita. "Zábava?" uchechtne se a na větev připne výbušný lístek.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 05:45

*"Jo.."--- a rychle použiju Shunshin směrem před sebe jen ať jsem rychle z dosahu výbuchu..."je tady...tak neumři...má absolutní chakru..."....a vytasím tanto...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:08

Zabiju posledního ninju, ale on mě stihne ještě zasáhnout.. Kurwa.. Jsem asi vyřazenej..
řeknu nasraně. Na, s lístkem to umíš líp.. řeknu a daruju mu 1 výbušný lístek. Já už jsem neschopnej, tobě to poslouží líp.. ještě řeknu. Utrhnu si kousek z rukávu mého roztrhaného pláště a amatérsky si obvážu ránu na rameni. Nyní pozoruji okolí a snažím se soustředit hlavně na sebe, kontroluji situaci a jsem připraven na jakýkoliv útok. Ale díky END 4 moc nekrvácím a ani rána moc nebolí. Jeden kunai s lístkem pořád držím v ruce.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:16

Seikatsuovi se povede utéct jen s pořádnou dávkou štěstí, muž však zůstane sedět na stromě a výbuch ignoruje. Hned vám dojde proč, neb se ozve zvuk jako když zničíte klona, zjevně je stále někde v okolí. Dlouho však hledat nemusíte, neb vyjde z ohně a postaví se naproti vám, hned pětkrát. Před vámi stojí pět na chlup stejných ninjů a všichni se lehce pochechtávají.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:20

*" Hmmm na tohohle nemáme...".uvědomím si když cítím tu chakru z něj...je velice nechutná...Začnu přetvářet co nejvíc chakry a použiju Kirigakure no jutsu ...ať se schováme a nějak utečem...snad dojde Netsovi že nema utočit!!...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:24

Ihned co udělá Kirigakure no jutsu, mi dojde že nemám útočit. Udělám 5 klonů, aby bylo těžší mě rozeznat a promíchám se. Doufám, že nějak zdrhnem živí.. Je mi jasné, že po tomhle se budu muset stavit v nemocnici.. pomyslím si a pořád se koukám kolem sebe, ať z pohledu neztratím Seikatsa.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:35

Najednou se zvedne obrovský vítr a Seikatsuova mlha si odletí kamsi pryč, na mýtině však již není pět klonů, je tam jen jeden a ten ještě sedí v tureckém sudu. "Kaguyo, opravdu si myslíš, že nerozeznám pravého klonu?" okřikne tě posměvovačně. "Ha, mohl bych vás zabít na místě, ale já to neudělám. Za prvé, nehodí se to do plánů a za druhé, nechci. Jste nudní." prohlásí otráveně a poupraví si kápi. "Fuinjutsu ninjo, tebe čeká velká budoucnost, pokud budeš šlapat jak my budeme chtít." pronese trošku tajemně a uchechtne se. "Nyní mě omluvte, mám jiné věci na práci. A je-li vám život milý, zabijete každého z Yukigakure na koho narazíte a o mně se nikde nezmíníte." uchechtne se naposled, načež i přestože seděl, zmizí.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:40

*"ufff..."...oddechnu si...měli jsme štěstí...ačkoli nevím o co jde...ani kdo to byl....a jak to myslel s tím jak oni budou chtít...kdo jsou oni??...a jak se sakra dozvěděl že umím fuinjutsu...damn...začnu prohledávat zbytky tábora zda tam něco není..."Netsu...tak pujdeme back ne?..." okřiknu ho pak...nadále uvažuju nad těmito zvláštnostmi a jak vůbec zmizel...*
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:45

Asi jo.. řeknu a v hlavě mi vrtá: Fuinjutsu ?? Vypadá to, že jsem byl na misi se sakra dobrým parťákem..

Nechá tábor mu, ať ho prohledá. Já si zatím prohledám ninju, kterého jsem zabil. Pokus najdu cokoliv zajímavého i nezajímavého, tak to vezmu. Nakonec se vracím i se Seikatsem z5 do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Seikatsu no sokudo
Genin
Genin
Seikatsu no sokudo


Rank : Genin
Mise : 1 D, 3 C
Zaměření : Ninjutsu 30% Fūinjutsu 60% Taijutsu 10%
Ryu : 2800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:49

*"hmm heled...Kaguya klan...to má asi co dočinění s těma kostma co?..." zeptám se když odcházíme...*
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 06:51

V táboře a okolí krom pár mrtvol a rozsekaného prasete najdete zásoby do ZVN, dva chakramy a šest se Ryu. Jinak nic, co by stálo za to vzít.
Návrat nahoru Goto down
Netsuretsuna
Genin
Genin
Netsuretsuna


Rank : Genin
Mise : 1 D, 4 C
Zaměření : Kenjutsu, Taijustsu, Kekkei Genkai
Ryu : 2000

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime30/5/2012, 07:15

Jo.. řeknu uzavřeně a nic jiného o mém klanu neřeknu.
Návrat nahoru Goto down
Furasshu
Nukenin
Nukenin
Furasshu


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : -Taijutsu:65% -Ninjutsu:35%
Ryu : 1800

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime31/5/2012, 01:21

Furasshu

Přijde s hor a vztupuje přímo do pralesa, a čím dál rychlejš běží, aby už odevzdal svůj ukol.
Návrat nahoru Goto down
Shichiro
Nukenin
Nukenin
Shichiro


Rank : Nukenin třídy C
Zaměření : Ninjutsu, Taijutsu, Genjutsu
Ryu : 2900

Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime2/6/2012, 03:06

Shichiro Uchiha

Z hor se doplahočil až k lesu, kde si musel zanadávat ještě víc. Klestit se s těžkým nákladem na zádech skrze hustý lesní porost rozhodně nebyla procházka růžovým sadem. Několikrát po cestě škobrtnul a desku málem pustil na zem. Naštěstí jenom málem, jinak by snad vzteky rozkopal vše okolo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Okolí - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Okolí   Okolí - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Okolí
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí
» Okolí

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Prales-
Přejdi na: