Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Ledový les 8

 

 Ledový les

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime12/5/2012, 13:20

Pár kilometrů dlouhý a prastarý les, který se skládá povětšinou z jehličnatých stromů, avšak i ty mají problém ve zdejším podnebí přežít. Středem lesa vede vyšlapaná pěšinka, na které čas od času někdo odhází sníh, aby bylo jasné kudy jít. Panuje zde poklidná atmosféra a bydlí zde několik samotářů, které každý považuje za podivíny. Ostatně, kdo by chtěl žít v lese, o kterém se povídá, že za nocí v něm pořádají sněžní duchové tajemné rituály. Žel bohu, nikdo to zatím nedosvědčil.
Návrat nahoru Goto down
Lala

Lala


Rank : Potulný shinobi - D
Zaměření : Taijutsu/Kenjutsu, kekkei genkai

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime2/6/2012, 04:23

Tento krát som to vzala cez les. Vedela som približne kade mám ísť. Kráčala som svižným tempom. Nie príliš pomaly, aby mi nebola moc veľká zima, no zároveň nie príliš rýchlo, aby som sa nevyčerpala do prípadného boja. Bolo pravdepodobné že sa moja misia pretiahne na dlhšie, dúfala som však že nie, nemala som žiadne zásoby a jesť vlčie mäso sa mi naozaj nechcelo. Aj keď som niekde počula, že to môže byť delikatesa.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime6/6/2012, 04:16

Midou Shingo

S novou technikou v zásobě, svou věrnou zbraní a zimním vybavením jsem vyrazil do lesa na záchranou výpravu onoho děvčete, kterou mi přidělil Kage. Upřímně jsem nebyl ani moc zklamaný, přestože se jednalo o naprosto bezpečnou misi, při které skoro nehrozilo, že bych si mohl zabojovat. Tak nějak jsem čekal, že než prověří moje schopnosti, budu dostávat podobné mise. Proto jsem zamířil k lesu s tím, že svou povinnost vykonám pokud možno co nejsvědomitěji. S tím jsem došel na okraj lesa, na místo, kde byla dívka viděna naposledy, kde jsem zahájil pátrání. Hledal jsem stopy ve sněhu a další náznaky toho, kam mohla jít s tím, že jsem se je snažil sledovat vždy jak nejdál to šlo.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime7/6/2012, 02:30

Stopy tě vedou hluboko lesa a svedou tě mimo cestu, což je docela podivné, na to, že se jedná o malou holčičku. V jednu chvíli zaznamenáš i několik dalších stop kolem ní, ty se však drží ve větší dálce. Zjevně ji někdo naháněl. Stopy z ničeho nic končí uprostřed lesa, kde ze sněhu vyčteš to, že je obklíčily tři postavy, avšak stopy odtuď nevedou nikam.
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime7/6/2012, 03:50

Midou Shingo

Následoval jsem stopy přes celý les a čím déle jsem šel, tím ostražitěji jsem se rozhlížel po okolí. Nebylo pochyb. Tu dívku někdo sledoval a já se ze všech sil snažil nespadnout do pasti, kterou by tu jedna ze skupin připravila. Naštěstí se nic takového nekonalo a já se dostal až do sředu lesa, kde jsem našel stopy, které záhadně končili.
No to si snad...byli to Ninjové nebo co?
zavrčel jsem a vyskočil na nejbližší strom, kde jsem hledal stopy po pohybu Ninjů v korunách stromů.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime7/6/2012, 04:02

Úspěch - v korunách stromů najdeš další stopy, které tě dovedou dál do lesa, k malé chalupě z dřeva. V okolí je jen poházených několik farmářských potřeb, jinak nic důležitého, takže to nevypadá na nějaké přeúžasné zločince. Před chalupou potom nalezneš čtyři stopy - tři zjevně mužské a jedny patří někomu velmi lehkému, pravděpodobně té holce. Přes okna nic nevidíš, neb jsou zamrzlá tak, že by tomu mohl závidět i krasobruslařský stadion...
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime7/6/2012, 04:18

Midou Shingo

S úspěchem jsem sledoval stopy oněh únosců a dívky, které mě zavedli až k malé lesní chatě, ve které mizeli všechny stopy.
Skvěle, vypadá to, že si zabojuju!
usmál jsem se v duchu a obezřetně vyrazil směrem k chatě, přičemž jsem si dával pozor na pasti. V případě, že dojdu až k ní, tak se pokusím vykopnout dveře a vtrhnout dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime7/6/2012, 04:55

Když vtrhneš do chalupy, ocitneš se zhruba v 15x15 velké místnosti. V jednom rohu sedí ona hledaná dívka, zatímco uprostřed kolem stolu všichni tři muži. Jeden má vedle sebe opřenou katanu, druhý Fuuma shuriken a třetí je vyzbrojen jen obyčejným ZVN. Všichni tři jako na povel odskočí do jiných rohu místnosti a čekají co uděláš.
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime9/6/2012, 01:35

Midou Shingo

Vtrhl jsem do místnosti a s překvapením zjistil, že je dost velká na to, abych tu mohl bojovat i se svým Onidachi, které jsem pevně svýral v rukou. Soupeře jsem měl tří, všechny pěkně daleko od oné dívky, přičemž jeden z nich měl katanu, druhý Fuuma Shuriken a třetí ZVN.
takže pěkně postupně, maj to ke mě zhruba 20 metrů...meč je na tu vzdálenost k ničemu, zvn jsou nebezpečný, ale ten Fuuma shuriken by byl problém kdybych ho schytal zezadu, navíc bude mít nejslabší obranu, takže...k čertu, nemáš bojovat, máš zachraňovat...
zaklel jsem a místo abych šel do útoku jsem jak rychle jsem jen mohl skočil do rohu, ve kterém stála ta dívka, připravený se bránit proti hozenému shurikenu nebo shurikenům.
Seš v pořádku?
zeptal jsem se dívky.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime9/6/2012, 02:30

Midouovi se podaří dostat dívce jen díky neočekávanému pohybu, takže ostatní bandité jen pár setin sledují, co to sakra dělá. Dívka zachrčí něco v odpověď, ale vypadá docela v pořádku. Bandita s Fuuma shurikenem v sobě začne koncentrovat chakru, kterou pomalu přesouvá do fuumy, která se rozsvítí raitonovou chakrou. Ostatní bandité se k tobě přibližují a nedovolují ti zaútočit přímo na toho s Fuumou. Stále jsou však částečně drží z dosahu tvého útoku.
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime15/6/2012, 09:00

Midou Shingo

S lehkým úsměvem jsem sledoval jejich počínání. To jak se ti dva ke mě blízili a ten třetí si připravoval Fuuma Shuriken bylo poměrně komické. I když byla místnost poměrně dost velká, stále jsem byl v rohu a to znamenalo jediné, dokud ti dva budou tancovat kolem mě a znemožňovat mi útok, ten třetí na mě zaútočit taktéž nemůže, aniž by riskoval smrt svých společníků. Proto jsem si jen připravil své kopí a čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime23/6/2012, 07:24

Muž s Fuumou jí najednou hodil, avšak velmi chytře - položenou na výšku, takže proletěla mezi hlavami mužů, i když velmi těsně a řítí se na tebe. Muži mezitím rychle skočí blíž. Zatímco jeden útočí katanou bodnou ranou na tvé srdce, ten druhý se ZVN, hodí jen kunai, který doteď třímal v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime24/6/2012, 02:14

Midou Shingo

Při pohledu na útoky, které na mě mí nepřátelé vedly jsem se lehce usmál. Jen stěží jsem je mohl blokovat všechny zároveň a už vůbec jsem nemohl uhnout kvůli dívce za mými zády, byla to přesně ta situace, která si žádala útok. Proto jsem pevně sevřel své kopí a provedl
Agyou Usen
na rychle se blížící Fuuma Shuriken tak abych ho trefil z boku čepelí a odrazil ho směrem na chlapíka co na mě útočí katanou, což by ho vzhledem ke vzádlenosti kterou musí překonat díky délce mé zbraně mohlo zdržet na dost dlouho, abych se mohl vypořádat s rychle se blížícím Kunaiem.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime24/6/2012, 03:15

Tvůj útok na Fuuma Shuriken skončí trochu jinak, než by si očekával. Fuuma lehce sjede po tvé zbrani a stočí se na bok, takže se nakonec zarazí do krku muže s katanou. Muž má před sebou pár posledních vteřinek života, takže už není třeba se jím zabývat. Mezitím se ti také podaří odrazit kunai, takže si na pár chvil v bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime24/6/2012, 07:52

Midou Shingo

Chlapíkem, kterého jsem omylem sundal pomocí Fuuma Shurikenu jsem si nevšímal. Místo toho jsem využil pohybu, který vznik při onom původním Agyou Unsen a prudce jsem sekl po jeho nohách s vědomím toho, že se ZVN nemůže můj útok blokovat a pokud nechce zkončit na zemi nezbývá mu než se pokusit můj útok přeskočit, nebo uskočit dozadu. V případě, že uskočí dozadu udělám rychlý krok dopředu spolu se zaujmutím postoje a pokusím se ho ještě ve vzduchu sejmout pomocí
Agyou Unsen
v případě, že jen nadskočí techniku použiji rovnou.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime25/6/2012, 02:22

Muž se základní výbavou pro tvou zbraň opravdu není soupeřem a tak velmi lehko zemře, avšak tvou radost překazí něco jiného, zemi chatky prorazí neznámá hmota, která si to šine stále nahoru. Až po pár vteřinách ti dojde, že se jedná o dotonovou zeď, avšak máš smulu. Vyrůstá ze země tak rychle, že ti vyrazí zbraň z ruky.
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime27/6/2012, 08:58

Midou

Ts...to je zbabělý!
zařval jsem na chlapíka, o kterém jsem si myslel, že na mě poslal onu kamennou bariéru.
Tohle je zlý, to není žádná padavka, kruci dyť ovládá dva elementy...
zavrčel jsem a postavil se do střehu, přičemž jsem nenápadně po očku kontroloval svého soupeře a hledal zároveň svou zbraň.
Za každou cenu se drž za mnou
houkl jsem přes rameno na svou svěřenkyni.
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime3/7/2012, 04:39

Po pár vteřinách se ti konečně podaří očima najít zbraň, která nehybně leží asi metr od zdi. Když však vyhlédneš, všimneš si také, že muž vzal nohy na ramena. Zeď byla jen zástěrka.
Návrat nahoru Goto down
Midou

Midou


Rank : Genin
Zaměření : 90% taijutsu, 10% ninjutsu

Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime5/7/2012, 22:54

Midou

Překvapeně jsem sledoval, jak třetí soupeř patrně lehce přecenil moje schopnosti a dal se na útěk.
Taky dobrý
zamručel jsem a snažil přesvědčit sám sebe, že jej nemám pronásledovat. Rychlým krokem jsem zamířil ke svému kopí a uchopil jej do rukou, načež jsem se otočil ke své schovance, ostražitě jsem ale stále sledoval okolí.
Tak co, dobrý?
zeptal jsem se jí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ledový les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ledový les   Ledový les I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ledový les
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Game :: Mōshiwake Island :: Ledové pláně-
Přejdi na: