Nertherium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Shima (Uchiha) Kox  8

 

 Shima (Uchiha) Kox

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Uchiha Kox
Dead
Dead
Uchiha Kox


Rank : Genin
Mise : 1 B
Zaměření : Ninjutsu, Genjutsu
Ryu : 0

Shima (Uchiha) Kox  Empty
PříspěvekPředmět: Shima (Uchiha) Kox    Shima (Uchiha) Kox  I_icon_minitime1/5/2012, 04:18

Jméno Přímení: Kox (Uchiha) Shima

Věk:14

Pohlaví:Muž

Hodnost:Genin

Podstata:Katon

Místo původu:Furisuro

Kekkei Genkai:Sharingan

Povaha:Jsem velmi nerad vůdce, ale když vidím, že se nikdo nemá k věci, tak se ho ujmu a snažím se mít to co nejrychleji za sebou, až se může zdát že kybycuju, i když to myslím dobře. Vše se snažím pobírat spíše logicky a mám dobrý smysl pro humor, ale umím se ovládat, takže se často jen trochu uchechtnu.

Fóbie:Mám hroznou fóbii z pavouků, v dětství jsem ve stejné místnosti s pavoukem okamžitě ječel hrlzou, teď ji už zvládám aspoň na to abych k němu přišel a připlácl ho botou.

Sen: Mám sen, že jednou zjistím z jakého pocházím klanu a něco více o otcově minulosti, prozatím se pouze chci stát co nejsilnějším

Vztahy: Mám zcela normální vztah s matkou, i když není nadšená že jsme se rozhodl být ninjou, s otcem je to však jiné, ten to absolutně neschvaloval a odešel ode mne a matky, již více než rok o něm nic nevíme.

Styl boje:

-Taijutsu:V tomto oboru nejvíc nevynikám, zhodnotil bych se jako chabý průměr
-Ninjutsu:Obor ke kterému jsem zaměřen, už kvůli tomu, že nejvíc mi jde asi ovládání chakry, které mám nadprůměrné, a navíc se tomuto oboru věnuji nejvíce.
-Genjutsu:V tomto oboru nejsem nijak zběhlý, vím sice o něm hodně, a sám něco málo ovládám, ale jednou bych chtěl umět nějaká opravdu silná genjutsu./u]

[u]- Zbraň, vybavení: 2kunaie pod obvazem na pravé noze, 25 shurikenů v kapse na zadek, 24kunaiů v kapse na nohu a s nimi asi 30výbušných lístků, 10jehel a 20m drátu. A nakonec hezká katana(obrázek dole) a čelenka
. Zbytek obyčejné ninja výbavy u mě doma.


Vzhľad: Nosím červeno černé oblečení, které se může zdát velmi teplé, ale ve skutečnosti je akorát. Na pravé noze mám taky přes kus nohavice obvaz, za kterou se vlezou 2 kunaie, aniž by šli vidět.
Hmotnost:65 KG

Výška:184

Zvláštnosti: Sám nevím z jakého jsem klanu. Ani odkud můj otec pochází.

Oblíbené:Mám rád dívky, spánek, různé hry, logické i o náhodě, pak mám rád ramen, nebo učení

Neoblíbené:Nemám rád pavouky, protože se mi nelíbí, stejně tak nemám rád zeleninu(alespoň většinu)

Hlášky postavy:To je detail, při odmlouvání další hláška, všechno je detail Shima (Uchiha) Kox  454738237 (daří se mi moc neříkat, ale občas to ujede, a možná se časem vybuduje něco nového)

Životopis postavy:Pocházel jsem z rodiny, kde již několik generací lidé nebyli ninji maminka tedy byla, ale kvůli otci přestala, mě však již od malička velice zajímalo jaké by to bylo být ninjou, rodiče ale říkali, že ninjové se často zraňují a umírají, a abych se tedy nesnažil být ninjou, tak jsem poslechl... na nějaký čas.To bylo když mi byli 4 a chodil jsem do školky. Za pár let ale, když jsem začal chodit do školy, tak jsem měl problémy, vždycky mi dělalo problémy začlenit se k novým dětem, za několik dní mě ale začalo jedno z dětí značně urážet a ponižovat mě, a vzhledem k tomu, že bylo u ostatních dost populární, začali se tak ke mně chovat taky. Naneštěstí, byl jsem o mnoho slabší než on, a nemohl jsem se bránit, a tak jsem po několika dnech začal přemýšlet jak bych z toho mohl vybruslit. Několik dní jsem nemohl nic vymyslet, a rodičům ani učitelům se nesvěřoval, nechtěl jsem být ještě k tomu za žalovníčka. Po několika dnech mě však napadlo, že bych se mohl naučit nějaké ninja techniky, že s těmi bych ho určitě přepral a ostatní by ke mně měli nějaké uznání, vzhledem k tomu, že tam bylo jen jedno nebo dvě děti, které alespoň pořádně věděli jak se používá chakra. A tak jsem začal hcodit do kšolní knihovny, o každé přestávce či volné hodině a nebo když nám něco odpadlo, tak jsme šel do knihovny a četl si knížky a svitky o tom jak se používají ninja techniky, tak jsem se dozvěděl, že je k tomu nutná chakra, a jak se ovládá, po té jsem studoval jak se chakra používá, a zjistil, že se k jejímu použití používají ruční pečetě, tak jsem si je cvičil cestou do školy i ze školy, po čtvrt roce toho utrpení ve třídě jsem se již naučil chakru ovládat a používat ji k bunshin no jutsu, nyní jsem začal trénovat abych trochu zesílil, téměř každý den jsem tvrdil, že si jdu hrát ven s kamarády a místo toho šel do lesa kde jsem si našel hezkou mýtinku a tam jsem začal trénoval různé kopy a údery do stromů nebo také dřepy, kliky, sklapovačky a běh po obvodu mýtinky. po dalších dvou měsících jsem trochu zesílilaa byl schopen se ubránit a při tom trénování ve škole se naučil henge no jutsu, i když mělo dost much, už se dalo věřit že jsem třeba paní učitelka. Takže za týden když si mě zase vytáhl o přestávce potom co odešla učitelka ze třídy jsem um řekl aby si se mnou nezahrával, a začal se se mnou prát, vyhrával, ale rozdíl v silách nebyl tak velký, tak jsem se trochu vzdálil a řekl, no tka fajn, jako jednoho mě přepereš ale co kdybych tu byl 2krát? On se zarazil a říkal: co? to přece není možný, a zase se rozběhl. Já jsem tedy použil bunshin no jutsu, a on se zarazil znovu, tentokrát, se ale už znovu nerozeběhl, naopak se ukázalo jakej je to ukňouránek, začal bulet a fňukal abych mu neubližoval.(nevěděl, že jde jen o iluzi Shima (Uchiha) Kox  2679656190 ) Tak jsem klon zrušil a odkráčel si jako vítěz, teď jsem měl konečně nějaké kamarády, i když hodně dětí mě i tak nemělo rádo a říkaly, že na tom bunshin no jutsu není nic úžasnýho, přece to už bylo lepší, ale děti zastánci toho šmejda začali taky trénovat jutsu, ale byl jsem o dost napřed, naštěstí rodiče měli v poslední době móc práce a tka jsem se začal o téměř vše starat sám, a mohl jsem si trénovat, po skončení školního roku jsem uměl už všechna E-rank jutsu a rodiče ve mě měli plnou důvěru, protože jsem vše doma zvládal a tka i školu nechali na mě, a protože neměli čas, nic mi nekontrolovali. O prázdninách jsem venku našel jeden zapomenutý kunai, tka jsem si ho vzal a začal s ním v lese trénovat hod na cíl. Do konce prázdnin mi to šlo skvěle a naučil jsem se i používat katon a jutsu Katon: Komakai Kaki. na začátku roku si mě chtělo podat hned několik dětí, co kamarádili s tím šmejdem, začali na mě dělat bunhsin no jutsu, ale po mém Katon: Komakai Kaki jim splasklo, nebylo to sice nic smrtícího, ale spálené oblečení mít nechtěli,... obzvlášť před holkama Shima (Uchiha) Kox  454738237. Tak jsem už byl ale opravdu zase smutný, že se proti mě spikává tolik lidí, ale po dtudování jsem zjistil, že bych mohl přestoupit na ninja academii, ale o tom jsem rodičům nemohl říct ani slovo. Tak jsem po tomto roku tréninku a občasné "rvačce" ve třídě zeptal jestli bych si nemohl školu a všechno zařídit sám, že to tka dělá spousta dětí, rodiče vzhledem k mé výpomoci nic nenamítali, tak jsem se přihlásil na ninja academii, která byla asi stejně daleko jako má nyní již bývalá škola. Zde jsem patřil k těm lepším, protože jsem zjistil, že né moc dětí tu umělo používat elementární chakru. Avšak měl jsem co dohánět v oblasti teorie a pravidel ninjů, ale to jsem se doučil rychle. I zde jsem měl však prolémy začlenit se do kolektivu, ale po měsíci jsme se s většinou lidí spřátelil, a ve třinácti jsem dokončil akademii, i když se objevovali i tací, kteří mě nenáviděli. Během, akademie jsem se naučil ještě pár technik(viz. dole)a nyní již ji mám konečně vystudovanou, ale boužel právě když jsem dokončoval akademii, tak rodiče zjistili, že jsem se stal ninjou, otci to zlomilo srdce, když viděl, že nejsem ochotný od toho ustoupit a odešel, teď mi je 14 a žiji s matkou, která mě naproti tomu chápala, protože sama ninja byla. Otcův pokoj však dlouho zůstal bez návštěvy člověka, matka tam nechce vejít. Asi půl roku po jeho smrti jsem tam vešel, a oběvil jsem tam po delším procházení když matka byla v práci tajnou komůrku ve stěně za gobelínem. Samozřejmě jsem to tam prohledal, našel jsem spoustu papírů a dokumentů, (mimo jiné) ale našel jsme i jeden, který byl zarámovaný, byl v něm otec vyznamenán jako mimořádný ninja, o čemž nevěděla ani maminka. Dále jsem tam našel velmi zajímavou katanu(nijak zvláštní, ale pěkná) a nějakou ninja výbavu. Výbavu a katanu jsem si vzal a vše ostatní jsem tam nechal v zapomnění. Otce jsme již rok neviděli.(no a jak pak to bude dál? Shima (Uchiha) Kox  454738237 )

-Obrázok:
Spoiler:

-Katana:
Spoiler:


Techniky:(D) Katon: Komakai Kaki
(D) Shunshin no jutsu
(C) Magen: Kokoni Arazu no Jutsu
(C) Katon: housenka no jutsu
E rank techniky


Zaměření: Ninjutsu 60% Genjutsu 40%


Naposledy upravil Uchiha Kox dne 21/5/2012, 00:11, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
SnizekSnow

SnizekSnow



Shima (Uchiha) Kox  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shima (Uchiha) Kox    Shima (Uchiha) Kox  I_icon_minitime18/5/2012, 02:25

Přijato.
Návrat nahoru Goto down
 
Shima (Uchiha) Kox
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Alizeer Uchiha
» Shichiro Uchiha
» Klan Uchiha
» Toshio Uchiha
» Ryuuki Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nertherium :: Chars :: Charakteristiky-
Přejdi na: